אחרי 20 שנה: אולטרה מחליטים לעזוב את מיאמי

Nelly Weissfeld | 13.05.2019 4251

שתפו את החברים

דרמה גדולה בעולם הפסטיבלים, אחד מאירועי המוזיקה האלקטרונית הגדולים בעולם, הלוא הוא פסטיבל אולטרה במיאמי, החליטו לא לקיים יותר את המהדורות הבאות בעיר המסיבות הדרומית.
עיריית מיאמי היתה צריכה להיפגש השבוע ולדון באם לחדש את החוזה איתם או לא. להפקה היו 60 יום להחליט אם הם רוצים לחדש את החוזה ובסוף הוחלט שלא.

ההפקה פרסמה את ההצהרה הבאה:

חברים יקרים,

במהלך כל השנים בהם התקיים אולטרה, המטרה העיקרית שלנו היתה להציע לכם את חווית הפסטיבל הטובה ביותר. מאז אירוע הפתיחה שלנו בשנת 1999, קיימנו את הפסטיבל במספר מקומות ברחבי אזור העיר מיאמי והאירוע האחרון התקיים בוירג'יניה קי.
לאחר שהקשבנו לפידבק שלכם (כולל סקר של 20,000 משתתפים), היה לנו ברור כי חווית הפסטיבל בוירג'יניה קי פשוט לא מספיק טובה. אחרי הכל, זה פסטיבל אולטרה והמשתתפים שלנו מצפים מאיתנו מחויבות למצוינות. מחויבות למצוינות אינה אומרת לשאוף לשיפור מתמיד בלבד, אלא זה גם אומר להיות מוכנים לשנות דברים כשהם אינם עובדים כמו שצריך.
לכן, החלטנו לסיים את הרישיון שלנו עם עיריית מיאמי ואנחנו מודים להם על שהיו חלק מההיסטוריה שלנו במהלך שני עשורים.
בימים אלה אנחנו מגבשים סופית את המיקום החדש שלנו בדרום פלורידה אשר ישרת כבית קבוע ומדהים בשביל פסטיבל אולטרה. במהלך השנים, מגוון גורמים שונים פנו אלינו בהצעות לארח את הפסטיבל במיקומים מרשימים ויוצאי דופן, אבל אחד מהם, התעלה על כולם ואנחנו מחכים להפוך אותו לבית שלנו לשנים הרבות שיבואו.
אנחנו בתהליכים של ליטוש סופי של הפרטים האחרונים על מנת להבטיח כי המיקום החדש יאפשר לנו לקיים חוויה מיוחדת במינה – חוויה ושהמעריצים שלנו מצפים וראויים לה. זהו בראש סדר העדיפויות שלנו, לספק למשתתפים מתחם יוצא דופן, נגיש ועוצר נשימה.

הודעה רשמית הכוללת את הפרטים המלאים ואת המידע לגבי הכרטיסים תפורסם בקרוב.

שמועות רבות דנות במיקום החדש, רבים טוענים כי ייתכן והפסטיבל יתקיים בעיר Homestead בפלורידה, אך כרגע כמובן שמוקדם מדי לדעת.
ההחלטה של אולטרה אינה קלה אך בהחלט מבורכת. מדובר באחד הפסטיבלים הפופולאריים והמצליחים ביותר בעולם, ולכן אם עיריית מיאמי אינה מעוניינת בהם ומערימה עליהם קשיים רבים, אז כמו שאומרים – "לא צריך". מקומות רבים ברחבי פלורידה ישמחו מאוד לארח את הפסטיבל ויצהלו לנוכח הפוטנציאל הכלכלי העצום שיש לאירוע שכזה להציע בשביל האוכלוסייה המקומית.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם