בעקבות הקורונה: אולטרה אבו-דאבי בוטל

Nelly Pavlovna | 13.03.2020 2743

שתפו את החברים

בהלת הקורונה העולמית מתחילה להשפיע גם על פסטיבלי מוזיקה ברחבי תבל וכעת נודע כי פסטיבל אולטרה באבו-דאבי שבאמירויות הערביות בוטל.
ההחלטה התקבלה בעקבות איסורי נסיעות שהתקבלו ממדינות מסוימות בעקבות וירוס הקורונה.

באתר של אולטרה אבו-דאבי וברשתות החברתיות שלהם נכתבה ההודעה הקצרה הבאה: “המארגנים המקומיים של אולטרה אבו-דאבי ביטלו את האירוע הקרב. שווי הכרטיסים יוחזרו לקונים דרך נקודת הרכישה המקורית.”

הפסטיבל אמורה היה להתקיים בסוף השבוע הקרוב, 5-6 למרץ ולהיות גרסאת האולטרה הראשונה באבו דאבי ולכלול אמני מוזיקה אלקטרונית מהשורה הראשונה כגון אריק פרידץ, אפרוג’ק, דיג’יי סנייק, אלסו, דאש ברלין, קשמיר, מייג’ור לייזר, ניקי רומרו, סת’ טרוקסלר, זד, דבורה דה-לוקה ועוד.

המארגנים טוענים שתאריכים חדשים יפורסמו אך כרגע מה שחשוב להם זה בריאות המבקרים.
כבר עכשיו גולשים רבים מגיבים וכותבים ברשתות החברתיות על הביטול המפתיע, יומיים לפני הפסטיבל, על אף שהובטח כי האירוע יתקיים כסדרו. מבקרים רבים טוענים כי קנו כרטיסי טיסה ומלונות במיוחד בשביל האירוע וכעת לא יוכלו לקבל את כספם בחזרה על הרכישות האלה. כמובן שההודעה הקצרה למדי של אולטרה אינה בדיוק מעודדת אף אחד ויש עדין הרבה מאוד סימני שאלה באוויר לגבי הביטול של האירוע.

פסטיבל הדגל של אולטרה במיאמי שבארצות הברית עוד להתקיים בסוף חודש מרץ, בואו נקווה שגם הוא לא יושפע מבהלת הקורונה העולמית.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם