אולטרה מיאמי 2021 מבוטלת וזו הסיבה שמי שרכש כרטיסים הולך לכעוס

Nelly Weissfeld | 26.02.2021 3307

שתפו את החברים

אולטרה מיאמי, אחד מפסטיבלי המוזיקה האלקטרונית הגדולים ביותר בעולם, הכריזו רשמית שמהדורת 2021 לא עומדת להתקיים. ההפקה הודיעה שהפסטיבל "יידחה" מהחודש הבא לתאריכים 25-27 במרץ, 2022. אז כמובן שהודעת הביטול היא ממש לא הפתעה לאף אחד, שכן ווירוס הקורונה עדין מכה גלים ומבטל כל אירוע שהוא בעולם. 

העניין המפתיע הוא, שבשונה לכל שאר הפסטיבלים שבוטלו ברחבי העולם, אולטרה עדין מסרבים לתת החזר כספי לרוכשים. במייל מצער מאוד שהגיע לרוכשי הכרטיסים, הם התבשרו על כל האופציות שבהן הם יכולים לבחור – מלבד החזר כספי. 

 

 

זוהי הפעם השנייה שאולטרה מיאמי נאלצים לבטל את המהדורה שלהם בעקבות הקורונה וכך ההטבות המוצעות לרוכשים, דומים מאוד למה שהיה בשנה שעברה. 

אולטרה מציעים את ה- Premium General Admission שאליהם ישודרגו, ללא תוספת תשלום, כל מי שיש לו כרטיס GA. תהיה כניסה נפרדת, שירותים עם מזגן, וטרקלין מיוחד. בנוסף, הם מציעים קוד הנחה למכירת סחורה, כניסה שעה אחת לפני כולם עם סט של אמן פופולארי וכרטיס חינם כל אירוע אולטרה ברחבי העולם עד ה-31 לדצמבר, 2022. ולטאץ' אחרון, הם מציעים הזדמנות לזכות בכרטיס לכל החיים וגישה למכירה מוקדמת למקרה שאתם רוצים לרכוש עוד כרטיסים. 

 

לאחר מכן, תוכלו להיכנס ללינק ולבחור אם אתם רוצים להחליף לשנת 2022 או 2023 וגם מודיעים שאם לא תעשו זאת עד לתאריך ה-30 ביוני,2021, הכרטיסים יעברו אוטומטית לשנת 2022. 

אולטרה כבר ספגו תביעה על חוסר הנכונות להחזר כספי בביטול של שנה שעברה וכנראה שגם הפעם המהלך יצליח לעצבן מספיק מעריצים ולגרור עוד תביעה משפטית. 

 

אז מה דעתכם? כדאי לשמור את הכרטיסים כהשקעה או שאולטרה יפשטו את הרגל ולעולם לא נראה החזר כספי? 

 

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם