בריטניה: לאחר שמתחם ההופעות הבטוח נפתח הוא נסגר שוב מהסיבה הזו

צוות האתר | 23.09.2020 2455

שתפו את החברים

הקורונה לא מפסיקה להכות בתעשיית המוזיקה וגם כשנראה שהעניינים מתחילים להירגע ולהקים מין שיגרה, התחלואה עולה והממשלות ממהרות לסגור כל מתחם ואירוע אפשרי.

המתחם המרוחק חברתית החדש של בריטניה – The Virgin Money Unity Arena נסגר בעקבות עלייה התחלואה ברחבי המדינה, העלייה אינה בהכרח מתקשרת למתחם אלא בכל בריטניה.

הארנה נפתחה בעיר הצפונית ניו-קאסל בתחילת הקיץ והציעה לחובבי מוזיקה להאזין לאמנים האהובים עליהם, תוך כדי שמירה על כללי הקורונה במדינה. כפי שאתם רואים בתמונה, המתחם הכיל אזורים סגורים לקבוצות של 6 אנשים, כך שניתן היה להנות ולרקוד אך מבלי לעזוב את האזור האישי. כמובן שבמהלך האירוע ניתנה גישה לשירותים ודוכני אוכל ושתייה דרך מעבר חד סטרי.
המתחם אירח 2,500 איש בכל הופעה והאמנים שניגנו במהלך הקיץ כוללים את Two Door Cinema Club Sam Fender, The Libertines, Maximo Park ועוד.

אך כאמור, לאור העלייה בתחלואה ברחבי בריטניה, נאלץ המתחם לסגור את שעריו בפני המבקרים.

“אנחנו גאים בכך שהיה לנו את הכבוד לספק קצת שמחה ואושר לאלפי מעריצי מוזיקה וקומדיה מרחבי האזור ובריטניה במה שהיתה שנת 2020 כל כך קשה לכולנו.”

אמר בהצהרה סטיב דייויס, מפיק האירוע. “צייתנו לכל ההנחיות הממשלתיות בשביל להבטיח את הבטיחות ואת ההנאה של הקהל שלנו, האמנים והצוות. אנחנו רוצים להודות לכל מי שהשתתף בהופעות הלבביות והמקסימות האלה. במשך ששת החודשים האחרונים, ניו-קאסל הייתה חוד החנית של תעשיית המוזיקה החיה, ואנחנו צריכים להיות מאוד גאים בזה.”

כרגע לא ברור אם הארנה תחזור באם התחלואה תרד כי המתחם הוא באוויר הפתוח והחורף הבריטי הקר נמצא מעבר לפינה.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם