אובר איביזה

סוף סוף: UBER מגיעים לאיביזה

Nelly Weissfeld | 29.11.2023

שתפו את החברים

מתכוונים לנסוע לאיביזה בקיץ הבא? אז הכתבה הבאה היא בשבילכם.

ענקית המוניות הבינלאומית, UBER, מגיעים סוף סוף לאי המסיבות הנצחי – איביזה. החל מתאריך ה-29 לנובמבר תוכלו להשתמש בשירותי המוניות המובילה בעולם ולהתנייד בין מועדון למועדון בלי להוריד שום אפליקציות חדשות או לרוץ אחרי מוניות סוררות ברחוב. כידוע, ההתניידות באיביזה בתחבורה ציבורית אינה זריזה במיוחד ורוב התיירים לוקחים מונית או רכב ממקום למקום. עד עכשיו, הזמנת המוניות היתה נעשית באמצעות המלון, עמדות מוניות הפזורות באזורים הראשיים או עם האפליקציה. כעת, תוכלו לעשות זאת בנוחות ופשטות עם האובר האהוב והמוכר לכולם.

כרגע ישנן רק 14 רכבים שנכנסו אך זוהי כאמור לא העונה והצי צפוי להתרחב ולגדול בשנה הבאה. אובר כבר החלו לפנות אל נהגי מוניות באיביזה על מנת לרשום אותם לשירות. האי השכן פורמנטרה גם הוא נמצא בתוכניות ההתרחבות הקרובות. אובר תגבה עמלה של 12% מהנסיעה אך בתור מענק הצטרפות – הנהגים יקבלו 150 אירו על 25 הנסיעות הראשונות שלהם.

בנוסף לכך, נהגים יוכלו להנות מ"חבר מביא חבר" ויקבלו 300 אירו אם החבר ייבחר. השירות לנוסעים יכלול את UBER COMFORT בעל ארבעה מקומות ו- UBER VAN לחבורה גדולה של שישה. תוכלו אף להזמין את האובר שלכם 30 יום לפני הנסיעה המיועדת.

בעלי דרכון אירופאי ורישיון ורוצים להרוויח קצת כסף בקיץ? אולי שווה לבדוק.

נושמים מוזיקה אלקטרונית?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.
מכורים ממש? הצטרפו לקהילת הרייברים של ישראל

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם