טרוויס סקוט

ארצות הברית: 8 הרוגים בפסטיבל של טרוויס סקוט

Nelly Weissfeld | 9.11.2021 2512

שתפו את החברים

אסון בפסטיבל Astroworld של הראפר טרוויס סקוט ביוסטון, טקסס. 8 בני אדם נהרגו וכ-300 נפצעו בשעטה המונית ברחבה בעת ההופעה מול קהל של 50,000 מבקרים.

האירוע התרחש ביום הראשון של הפסטיבל, יום שישי ה-5 לנובמבר בסביבות השעה 21:00, כאשר הקהל מקדמת הבמה החל להידחס קדימה ולגרום לבהלה ופאניקה. בשעה 21:30 היה כבר ברור שישנה בעיה ואנשים החלו ליפול ולהתעלף אך סקוט המשיך בהופעה שלו למרות האמבולנסים שהחלו להיכנס לרחבה (אם כי הוא הפסיק כמה פעמים וביקש מהאנשים לתת מקום לאמבולנס).
לאחר מכן, הראפר המשיך בהופעה שלו וצעק לקהל "שהוא רוצה לשמוע את האדמה רועדת".

בשעה 21:38 השעטה החלה לגבור והדיווחים הראשונים כללו העברה של 17 אנשים לבית החולים ומהם 11 שסבלו מדום לב. הפציעות הכו את צוות העזרה הראשונה בבהלה ומכבי האש דיווחו על עוד 50 ניידות שנשלחו לעזור. באותו הזמן, הוכרז על אירוע רב נפגעים אך ההופעה נמשכה עד ל-22:15 וכללה עליה לבמה של הראפר דרייק שאף התסיס את הקהל עוד יותר.

כאמור, האירוע הטראגי הסתיים ב-8 אנשים שנהרגו, כולם בגילאי 14-27 והיום השני של האירוע כמובן בוטל.

הרשת גועשת בעקבות דיווחים וסרטונים של אנשים שאף עלו לבמה וביקשו מצוות ההפקה להפסיק את ההופעה בגלל הבהלה, אך נתקלו בהתעלמות.

ואם השעטה אינה מספיקה, דיווחים נוספים מהפסטיבל מעלים חשד כי היו בני אדם שהזריקו סמים לאנשים אחרים בקהל ואף לצוות האבטחה. מפקד משטרת יוסטון הבטיח לפתוח בחקירה.

זוהי לא השעטה הראשונה של הפסטיבל. בשנת 2019 קרה מקרה דומה באותו אירוע – Astroworld, כאשר בזמן ההופעה של טראוויס סקוט נפצעו שלושה בני אדם.

סקוט פרסם סרטון התנצלות בו הוא טוען כי הוא "לא דמיין את חומרת המצב", אך המעריצים תקפו ואמרו כי זו לא באמת התנצלות וכי הוא היה צריך להפסיק את ההופעה בזמן.

מה דעתכם על ההתנצלות?

תמונה ראשית: AP

 

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם