הזוי: עשרות אנשים תקועים בפסטיבל האחרון בעולם

Nelly Pavlovna | 28.04.2020 3519

שתפו את החברים

הייתם רוצים להיתקע בעוצר בפסטיבל במקום בבית? זה אולי נשמע טוב בתיאוריה אבל המציאות רחוקה מכך.
בעוד שכל הפסטיבלים ברחבי העולם מבוטלים כרגע, ה- Tribal Gathering בפנמה עדין “מתקיים” ובנסיבות לא משמחות בכלל.
הפסטיבל הוא אירוע מיוחד במינו אשר כולל סדנאות ומוזיקה מאוכלוסיית הילידים של פנמה, מוזיקה של להקות מקומיות אך גם דיג’יים מרחבי העולם וכל זאת על חוף יפיפה מהסרטים בצפון המדינה.

הטרייבל גד’רינג החל בתאריך ה-29 בפברואר ואמור היה להסתיים ב-15 למרץ, אך לרוע המזל, זו היתה בדיוק התקופה שבה הווירוס החל להתפשט במלוא העוצמה ברחבי העולם והרשויות החלו לנקוט בפעולות קיצוניות. בהתחלה הוחלט על ידי הרשויות כי כל מי ששהה בפנמה 14 יום, רשאי לעזוב את הפסטיבל אך כל מי שלא, חייב להישאר.
בהתחלה הרעיון “להמשיך” את הפסטיבל לא היה נראה כל כך רע לאנשים אך לאחר שהילידים עזבו ותחושת הסגר החלה לפמפם בתוך הקהל, אווירת המסיבה דעכה ובמקומה קמה פאניקה וכעס.

בהמשך, החוקים השתנו מספר פעמים ואנשים לא ידעו מה לעשות. לפעמים היו שאטלים ולפעמים לא היו, דווח אף שחלק מהאנשים התבקשו לרדת מהשאטלים ונאלצו לישון בצד הכביש ובנוסף דרכונם הוחרם.
בסופו של דבר, השגרירויות התערבו והחלו לחלץ את האזרחים שלהם מהמקום. רבים מהמבקרים היו ממדינות אירופה והפעילו לחצים רבים ברשתות החברתיות על מנת שייחלצו לעזרתם. כך למשל, שגרירות בריטניה שלחה אוטובוסים על מנת לקחת את הבריטים בפסטיבל לפנמה סיטי.
כמובן שבעקבות ביטולי הטיסות, רבים מאלה שהצליחו להגיע לעיר הגדולה לא הצליחו למצוא טיסה בחזרה למדינת המוצא שלהם. פנמה האריכה את עוצר הטיסות עד לתאריך ה-22 במאי, מה שאומר שרבים ייתקעו שם עוד חודש.
כעת, ישנם עדין כארבעים איש אשר נמצאים במתחם הפסטיבל, בין היתר מארגנים (מתוכם גם ישראלי בשם אמיר וויס אשר היה הצלם של האירוע) והמעריצים המסורים ביותר של הפסטיבל.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם