טומורולנד

טומורולנד: זו הסיבה לסופ"ש שלישי ב-2022

Nelly Weissfeld | 26.09.2021 2718

שתפו את החברים

פסטיבל העל – טומורולנד שבבלגיה בוטל בגלל הקורונה כבר שנתיים ברציפות וההפסד הכלכלי מכך הוא עצום. על כן, החליטה הפקת האירוע לבקש אישור להפיק שלושה סופי שבוע רצופים של טומורולנד בשנת 2022, בשביל לפצות על ההפסדים של הקורונה.

ההפקה תגיש את האישור לעיריות בום ורומסט וגם לפרובינציית אנטוורפן תוך כדי נימוק של "צורך כלכלי לפצות על הביטולים".

דוברת ההפקה, דבי ווילמסן, התראיינה לאתר חדשות בלגי והסבירה מה עומד מאחורי ההחלטה. "לפני הקורונה, לא היו שום תוכניות לארגן שלושה סופי שבוע."

הביטול של טומורולנד בשנים 2020 ו-2021, למעשה ארבעה אירועים שבוטלו, גררו הפסדים של כ-25 מיליון אירו, וזה לא כולל דאגות כלכליות של ספקים, פרילנסרים ועובדים אחרים למיניהם. ווילמסן טוענת שסוף השבוע השלישי הכרחי בשביל לצאת מהחוב, "אל תשכחו שפספסנו כבר שישה סופי שבוע – ארבעה בבלגיה ושניים של טומורולנד חורף בצרפת. אנחנו גם חייבים את זה למעריצים שלנו, אנחנו מקבלים כמות עצומה של שאלות לגבי כרטיסים ורשימות ההמתנה ממשיכות לגדול."

בתחילת דרכו, טומורולנד התקיים במהלך סוף שבוע אחד בשנה בלבד. בשנת 2014 ולכבוד חגיגות 10 השנים של הפסטיבל, הוחלט בהפקה לבקש אישור חד פעמי לקיים שני אירועים אחד אחרי השני וזה אכן אושר. "ואז קיבלנו את האישור לקיים שני סופי שבוע בשנה, אבל פה זו לא הכוונה, אנחנו לא מעוניינים ששלושת סופי השבוע יישארו גם בשנים הבאות וזוהי רק בקשה חד-פעמית." טוענת ווילמסן.

התקווה היא שסוף השבוע השלישי שיתווסף, במידה ויאושר, יתקיים בתאריכים 15-17 ליולי וזאת בנוסף לתאריכים שנקבעו כבר – 22-24 ליולי ו-29-31 ליולי, 2022.

בינתיים, ההפקה שוקדת על טומורולנד חורף 2022 שהולך להתקיים בתאריכים 19-26 למרץ באלפים הצרפתים. בין השמות הראשונים שאושרו בליין אפ – דימיטרי וגאס ולייק מייק, ארמין ואן ביורן, אפרוג'ק, קולץ', פול קלקברנר, לוסט פריקוונסיז ועוד.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם