דיווחים בבלגיה: טומורולנד שוקלת הוספת סופ”ש שלישי ב-2021

Nelly Pavlovna | 18.06.2020 2691

שתפו את החברים

דיווח חדש ממגזין בלגי חושף כי הפסטיבל האלקטרוני הפופולארי בעולם שוקל הוספת סוף שבוע שלישי של חגיגות בשנת 2021.
כידוע, טומורולנד התקיים במשך שנים פעם בשנה אך בשנת 2014 בחגיגות 10 השנים שלו וכתוצאה מההצלחה הבינלאומית המטורפת, הוחלט להוסיף עוד סוף שבוע שלם של פסטיבל. הוספת אירוע נוסף התקבלה באהבה גדולה והכרטיסים לשני סופי השבוע היו סולד אאוט מדי שנה.
הקיץ, כתוצאה מהתפרצות מגפת הקורונה ברחבי העולם, הוחלט לבטל את הפסטיבל. אך עם זאת, טומורולנד בישרו לעולם כי הם יקיימו פסטיבל תלת מימדי מיוחד במינו בתאריכים 17-19 ליולי.

הביטול של הפסטיבל השנה היה כמובן מכה כואבת לכלכלה המקומית אשר הרוויחה הרבה מאוד כסף מהפסטיבל. שתי העיירות בקרבת הפסטיבל – בום ורומסט הפסידו כשני מיליון אירו מביטולו של טומורולנד.
אך כעת מתברר כי יתכן והם יוכלו להשלים את הפער הזה בשנה הבאה כי הדוברת של טומורולנד, דבי ווילמסון, הודיעה שנשקלת אפשרות לקיים את הפסטיבל על פני שלושה סופי שבוע.

“סוף שבוע שלישי של טומורולנד יכול להיות פתרון בשביל כל מי שמעורב, להשלים את הפער על עונת 2020 שהלכה לגמרי לטמיון ועל כל ההשלכות של זה. אבל בנסיבות הקיימות זה עדין רחוק מאוד מכדי לדעת ושום דבר עוד לא נדון או הוחלט. בכל מקרה, אנחנו מחכים לראות איך העניין יתפתח בחודשים הקרובים. כמו הממשלות, אנחנו לא יכולים כרגע לדעת מה יקרה בעתיד הקרוב.”

אם טומורולנד ירצו לקיים סוף שבוע שלישי ב-2021, תהיה להם הרבה עבודה והרבה מחסומים שיצטרכו לעבור בכל מה שקשור לאישורים הנדרשים מצד המועצה המקומית. בינתיים לא הוגשה שום בקשה רשמית.

אז מי מכם מסוגל לשרוד 3 טומורולנד ברצף? ☺


קרדיט תמונה: GROUNDLAND

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם