טומורולנד

טומורולנד 2021: ממשלת בלגיה בעדכון אופטימי

Nelly Weissfeld | 5.06.2021 3059

שתפו את החברים

פסטיבל העל טומורולנד קיבל דחיפה קטנה של אופטימיות מהממשלה הבלגית. ביום שישי האחרון, הודיעה הממשלה כי החל מהתאריך 13 לאוגוסט, 2021, יוכלו להתקיים אירועים באוויר הפתוח עם 75,000 מבקרים (לא כולל אנשי צוות). על פי אתר החדשות HLN, המבקרים יתבקשו להציג “תעודת בטיחות של קורונה” או בדיקת קורונה שלילית.

מקור רשמי מטעם טומורולנד אישר את הדברים למגזין בילבורד אך טען כי בהפקה עדין מנסים לעבד את כל החוקים החדשים.

“אנחנו שמחים מאוד לקבל את החדשות האלה, אבל אנחנו נחכה לחוקים ולתנאים לפני שנודיע משהו לגבי הפסטיבל. אנחנו שומרים על חיוביות ומצפים לארגן את הפסטיבל בסוף אוגוסט.”

ובהחלט חתיכת ארגון מצפה להם. בשנים רגילות, הפסטיבל מוכר כ-400,000 כרטיסים בכל שנה ועם תפוסה של 70,000 ביום. המבקרים בפסטיבל מגיעים כמעט מכל מדינה בעולם, ביניהן מדינות שאזרחיהן כרגע לא יכולות בכלל להיכנס לאירופה.

כזכור, הפסטיבל הודיע לפני מספר חודשים כי התאריכים של מהדורת 2021 זזים מעט קדימה, וזאת בתקווה שמצב הקורונה והחיסונים יאפשרו את קיומו. סוף השבוע הראשון יתקיים ב- 27-29.08.21 וסוף השבוע השני ב- 03-05.09.21.

המארגנים יצטרכו לתכנן בקפידה כל פרט ופרט של הפסטיבל, החל מאפשרויות של העברת כרטיס למי שאינו יכול או לא רוצה ללכת השנה, צורת בדיקת חיסונים או בדיקות קורונה בכניסה באופן שלא יצור תורים עצומים ושעות של המתנה וכמובן, חוקי היגיינה נוקשים (בואו נקוה שהמקלחות יהיו בחינם ולא יעלו 3.75 יורו כמדי שנה). אם הכל ילך חלק, טומורולנד יהיו הפסטיבל הגדול הראשון שמתקיים לאחר שיא מגפת הקורונה ולכן, ישנה חשיבות גדולה מאוד לצורה שבה האירוע יאורגן. בהפקה מציינים שהם יוכלו להבטיח פסטיבל בטוח רק עם הוכחת חיסון ובדיקות מהירות בכניסה.

למזלנו הגדול, בזכות מבצע החיסונים המוצלח בישראל, המדינה שלנו נחשבת לירוקה וישראלים יכולים להיכנס לאירופה, כך שכנראה ומחזיקי כרטיסים מישראל לא יפגעו. עם זאת, בשל העלות הגבוהה של הכרטיס, עולה השאלה – האם כדאי באמת לנסוע השנה עם כל ההגבלות ואולי לקבל אירוע פחות כיפי, או לחכות לשנה הבאה ולקבל את החוויה המלאה והאמיתית?

 

 

 

 

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם