רשמי: הכרטיסים לטומורולנד 2020 סולד אאוט אבל עדין יש תקווה

Nelly Pavlovna | 8.02.2020 3897

שתפו את החברים

בכל שנה, ההתרגשות והציפייה לאחד הפסטיבלים המרהיבים ביותר בעולם – טומורולנד בלגיה, עולה ומתחזקת. השנה, בפעם הראשונה מזה שנים, הפסטיבל פרסם את הליין אפ הרשמי עוד לפני תחילת המכירה. מי שזוכר, בשנים הקודמות הפסטיבל פרסם את הליין אפ ממש לפני הפסטיבל וכך השאיר הרבה אנשים מאוכזבים על כך שאינם יודעים מי האמנים הספציפיים בכל סוף שבוע. חשיפת הליין אפ כנראה משכה עוד יותר קהל וכך גם השנה, כל הכרטיסים הרגילים לאירוע נמכרו ולא ניתן יותר להיכנס למכירות הרשמיות של הכרטיסים הרגילים לטומורולנד.
הדבר היחיד שנשאר כרגע אלה חבילות הגלובל ג’רני אשר כוללות טיסה\רכבת ממדינה מסוימת, מלון\קמפינג או הוסטל וכמובן כרטיס לכל הימים של הפסטיבל.
החיסרון כמובן הוא שהחבילות האלה יקרות בעשרות אחוזים מכרטיס שאפשר לקנות במכירה הרגילה, כך למשל כרטיס הכולל רכבת מלונדון יעלה לכם כ-900 יורו לעומת כרטיס רגיל בעלות של 400 יורו.
אבל אין הרבה מה לעשות שכן הביקוש לטומורולנד הוא גבוה בהרבה מההיצע ולכן זה רק טבעי שבכל מה שנוגע לפסטיבל, אין הרבה מקום לחיסכון.

במידה ובכל זאת לא תרצו לקנות את הגלובל ג’רני אז תשמחו לדעת שטומורולנד משתף פעולה באופן רשמי עם עשרות חברות נסיעות ברחבי העולם (גם בישראל) ודרכן תוכלו לרכוש את הכרטיסים יחד עם חבילה נוחה יותר ומותאמת. לספונטניים ולאמיצים שבניכם אז תוכלו גם לקנות דרך ויאגוגו, אם כי האמינות של האתר הזה מוטלת לעיתים בספק.
בכל מקרה, הכי חשוב זה לא להילחץ ולהיכנע מיד לאופציה היקרה ביותר שכן יש עוד יותר מ-5 חודשים עד לאירוע ותמיד אפשר להשיג כרטיסים ברגע האחרון. אם אתם יחסית גמישים בתאריכים והדרכון שלכם בתוקף אפשר להתארגן על כרטיס גם מספר שבועות לפני הפסטיבל.

סוף השבוע הראשון ייערך בתאריכים 17-19 ליולי וסוף השבוע השני ב – 24-26 ביולי.

אלה הן הסוכנויות שמשתפות פעולה עם טומורולנד: https://www.tomorrowland.com/en/festival/tickets/travel-partners

הליין אפ: https://www.tomorrowland.com/en/festival/line-up/stages/friday-17-july-2020

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם