האם טומורולנד בלגיה בסכנה?

Nelly Pavlovna | 15.03.2020 4418

שתפו את החברים

ווירוס הקורונה לא מפסיק להכות בעוצמה בתעשיית המוזיקה. אחרי המוני פסטיבלים ואירועים שבוטלו או נדחו, בניהם אולטרה מיאמי, קאוצ’לה, Don’t Let Daddy Know בספרד, אולטרה אבו-דאבי, Time Warp בגרמניה, וועידת מוזיקת החורף, טומורולנד חורף, מועדון הטכנו ברגהיין ברלין ועוד מאות אירועים אחרים, האם גם אחד הפסטיבלים המובילים בעולם – טומורולנד בלגיה – עומד להתבטל?

בצעד דרסטי במיוחד, הודיעה אתמול ממשלת בלגיה כי היא לוקחת צעד נוסף במלחמה העולמית נגד ווירוס הקורונה המתפשט. הרשויות הודיעו כי יבוטלו ויסגרו כל בתי הספר, אירועי הפנאי והספורט, מסעדות, בתי קפה, ברים ומועדונים.
על אף העובדה כי הפסטיבל עומד להתקיים לקראת סוף חודש יולי, יותר מארבעה חודשים מעכשיו, קשה לחזות איך הווירוס ישפיע על הכלכלה העולמית, המקומית והאם הרשויות יצליחו להתמודד עימו תוך פרק הזמן הקצר הזה.
העניין מטריד רייברים רבים ברחבי העולם ובישראל, אשר כבר קנו כרטיסים במיטב כספם לאירוע הסולד אאוט של טומורולנד 2020, וזאת מבלי להחשיב גם את הטיסות והמלונות שגם הם כבר הוזמנו ושולמו. טומורולנד מתקיים מדי שנה בבלגיה ומושך אליו קהל של כ-180,000 איש מכל קצוות תבל.

דיג”יים ומפיקים ברחבי העולם מפרסמים את דאגתם לגבי תעשיית המוזיקה כולה שסופגת נזקים כבדים, מה שכנראה נחשב לפגיעה העוצמתית ביותר אי פעם. לכן, חשוב מאוד שכולנו ננקוט באמצעי זהירות הנחוצים על מנת למנוע מהווירוס מלהתפשט ונשמור על עצמינו ועל האוכלוסיות הפגיעות ביותר – קשישים וחולים.

שיהיו לכולנו רק בשורות טובות! ☺

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם