טומורולנד ברזיל

בעקבות הצפות: היום השני של טומורולנד ברזיל בוטל

Nelly Weissfeld | 13.11.2023

שתפו את החברים

בהחלט לא הקאמבק הגדול לדרום אמריקה שטומורולנד קיוו. גשמים, בוץ והצפות כבדות באזור גרמו לכך שההפקה החליטה לבטל את היום השני של טומורולנד ברזיל. עם זאת, יום למחרת הפסטיבל נפתח שוב ואירח מאות אלפי מבקרים להוטים.

יום שישי ה-13 הוכיח את עצמו להיות מנחוס וההפקה הכריזה על הביטול.

"בעקבות סופות, גשם והצפות שהתרחשו אתמול, האזור הפנימי של טומורולנד, החניה ודרכי הגישה ניזוקו קשות. בעקבות אירועים אלה, אנחנו מודיעים שהפסטיבל לא יתקיים היום, שישי, ה-13 באוקטובר. אנחנו עובדים קשה על מנת שיהיו לנו את כל התנאים הראויים בשביל לברך אתכם בבטחה מחר. ביום שבת ה-14 לאוקטובר, שערי טומורולנד ברזיל ייפתחו מחדש. לאורחי ה-DEARMVILLE, אנחנו נכין תוכנית מיוחדת עם פתיחת במת ה- GATHERING. מידע על זיכויים יתפרסם בקרוב."

הפסטיבל כאמור נפתח מחדש ביום שבת, עם הופעות מצוינות של אלוק, סטיב אנג'לו, VINTAGE CULTURE, פול קלקברנר, דון דיאבלו ועוד רבים וטובים. ערכת הנושא של טומורולנד ברזיל כלל את הבמה המהממת של מהדורת בלגיה בשנת 2022.

אבל, נראה שמזג האוויר העגום לא היה הדבר היחיד שלא עבד כמתוכנן באירוע המצופה. תגובות רבות מאוד של גולשים היו זועמות ומפתיעות. אינספור מבקרים התלהמו על חוסר בדרכי גישה לאנשים בכיסאות גלגלים, ברים ועמדות אוכל שלא היו מאוישות כראוי וגרמו לתורים ארוכים ומייגעים, רחבות שלא התאימו לריקודים ועוד.

האם טומורולנד יחזור לברזיל גם בשנה הבאה? נחיה ונראה.

נושמים מוזיקה אלקטרונית?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.
מכורים ממש? הצטרפו לקהילת הרייברים של ישראל


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם