טומורולנד אדידס

טומורולנד בשיתוף פעולה עם אדידס

Nelly Weissfeld | 1.07.2022 2623

שתפו את החברים

הפקת טומורולנד לא נחה לרגע, אחרי שנתיים שבהן לא התקיים הפסטיבל, החבר'ה הבלגים עובדים ימים כלילות בשביל לעשות את הקאמבק של הגדול ביותר של תעשיית המוזיקה האלקטרונית. כמעט מדי שבוע מתפרסמת עוד ידיעה מרגשת על הפסטיבל וזה נראה כאילו המהדורה השנה הולכת להיות הדבר הכי מדהים שיש.

כעת, טומורולנד יוצאים עם שיתוף פעולה נוצץ עם מותג הספורט הגרמני המוביל – אדידס, יחד עם התאחדות הכדורגל הבלגית המלכותית (RBFA). פרי יצירתם תכלול ביגוד כדורגל בעיצוב של טומורולנד והקולקציה תקרא LOVE COLLECTION. העיצוב אמור לחבר בין אלה שמעריצים כדורגל וגם את פסטיבל טומורולנד ולהוציא לפועל מכנה משותף טרנדי ביותר.

הקולקציה מכילה כמה מפריטי הלבוש האייקונים ביותר של אדידס, עם ההדפס הגרפי המפורסם יחד עם גרפיקה צבעונית ושמחה עם המילה LOVE על הפריטים. ההדפס הגרפי הושפע מהזיקוקים המפורסמים של האירוע ומייצג ערכים של שוויון, גיוון והכללות. אירועים כמו טומורולנד והגביע העולמי מאחדים בין אנשים ותרבויות שונות, אין הרבה אירועים בעולם שעושים את אותו הדבר. קולקציית ה- LOVE CAPSULE היא הפרק הראשון בשיתוף הפעולה הנוצץ והיא כוללת מספר פריטים מוגבל.

תוכלו לרכוש את הפריטים באתרים של טומורולנד, אדידס והתאחדות הכדורגל הבלגית המלכותית החל מה-13 ביולי. למי שהתמזל מזלו לנסוע השנה לאירוע, תוכלו כמובן לרכוש את הפריטים גם בפסטיבל.

טומורולנד בלגיה הולך להתקיים במהלך שלושת סופי השבוע האחרונים של חודש יולי- 15-17, 22-24 ו – 29-31. סוף השבוע הראשון מתחיל ממש בעוד שבועיים וההתרגשות בשיאה.

אז מי נוסע? 🙂

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם