מזל טוב: טייסטו מצפה לבת!

Nelly Pavlovna | 9.05.2020 3216

שתפו את החברים

קצת בשורות טובות בעולם במוזיקה האלקטרונית בתקופת הקורונה, דיג”י ומפיק העל ההולנדי האגדי טייסטו, או בשמו האמיתי טייס מיכיל וורווסט (51) מצפה לבת הראשונה שלו מאשתו, אניקה בקס!

השניים חשפו את הבשורה המרגשת בחשבונות האינסטגרם שלהם. אניקה פרסמה תמונה מקסימה של שניהם וכתבה “תינוקת בדרך”, טייסטו הגיב לה –

“אני לא יכול לחכות להיות אבא”.

המפיק מצידו פרסם תמונה שלו מביט באולטרסאונד כאשר הוא יושב ברכב, הוא כתב “בזמנים המאתגרים האלה, זו הדרך שבה אני רואה את הבת שלי בפעם הראשונה באמצעות הפייסטיים!”
כמובן שכל המי והמה של התעשייה מיהרו להגיב ולברך את חלוץ המוזיקה האלקטרונית על הילד(ה) הראשון שלו, דיוויד גואטה, אוליבר הלדנס, פול ואן דייק, פדה לה גרנד ועוד רבים אחרים שלחו את אהבתם למשפחה החדשה.

נזכיר, כי טייסטו ואשתו הדוגמנית האמריקאית אניקה בקס (24) הכירו בשנת 2015 כאשר היא היתה בת 19 בלבד, בין השניים קיים פער של 27 שנים אך זה לא מפריע להם לממש את האהבה שלהם.

“התחלנו לבלות ביחד במשך חודשיים”

, מספרת אניקה. “ואז הגיעה קאוצ’לה ויום לפני זה החלטנו ללכת ביחד. בילינו יחד את כל סוף השבוע והתרוצצנו בפסטיבל והיה לנו מדהים, רק שנינו. לא נמאס לנו אחד מהשנייה אף לו לרגע ואפילו טסנו יחד בחזרה לניו-יורק ועדין לא רצינו לעזוב, ואז שנינו ידענו.”
הזוג היה צמוד מאז.
בשנת 2019 השניים התחתנו בחתונה מהממת וקסומה במדבר במדינת יוטה שבארצות הברית.

המון מזל טוב לזוג המקסים ואנחנו מחזיקים אצבעות שהם יתנו לה שם נורמלי יותר מאיך שאילון מאסק קרא לילד שלו.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם