ניצוצות של תקווה: שוויץ פותחת את המועדונים

Nelly Pavlovna | 1.07.2020 2342

שתפו את החברים

תקווה בתעשיית המועדונים העולמית – שוויץ החלה לפתוח את המועדונים בשטחה.
מכל המדינות בעולם, המדינה האירופאית הקרירה הידועה ביוקר המחייה שלה, הטבע המהמם והסקי, היתה כנראה האחרונה שמישהו אי פעם חשב שתפתח את המועדונים שלה בקיץ 2020.
אך הפלא ופלא, כך קרה.
בשבועות האחרונים נפתחו מספר מועדונים בערים ג’נבה, לוזון וציריך. עם זאת, מתכונת הפעולה שלהם היא שונה מאוד ממה שאנחנו רגילים אליה, המועדונים היו פתוחים מהשעה 18:00-00:00 בלבד ועם מגבלה של 300 איש. וכעת, הממשלה השוויצרית הודיעה כי ההגבלות יוקלו עוד יותר והתפוסה המרבית של אירועים תוכל להיות עד 1,000 איש. כבר לפני שבוע, המפיק השוויצרי-צ’יליאני, דיג’יי לוצ’יאנו ניגן בשני מועדונים שונים.

על אף ההקלות, פסטיבלים והופעות ענק באצטדיונים עדין אסורים עד אוגוסט 2020.

פתיחת המועדונים בשוויץ בהחלט מהווה החלטה “פורצת דרך” באירופה מבחינת ההקלות לאחר השיא של מגפת הקורונה.
בעוד שברים ומסעדות כבר פתוחים זמן מה, המועדונים עדין נשארים סגורים בגלל החשש (המוצדק) שאנשים תחת השפעת אלכוהול יתקרבו אחד לשני יותר מדי וגם בגלל האופי הטבעי של מועדונים שלא ממש מאפשר ריחוק חברתי. עם זאת,

הקריאות לפתוח מועדונים ומסיבות ברחבי העולם הולכת וגדלה

. בשבוע שעבר דיווחנו על שני רייבים לא חוקיים עם אלפי איש אשר התקיימו בבריטניה והסתיימו במוות, דקירות וחשד לאונס. קולות רבים טוענים כי אם המועדונים לא ייפתחו, הצעירים ימשיכו לנסות לקיים אירועים בלתי חוקיים וכך יגדילו למעשה את הסיכון שלהם ושל אנשים אחרים, אז עדיף כבר לפתוח מקומות בפיקוח ותחת חוקים מגבילים.
כולנו תקווה שבקרוב נוכל לראות את החזרה של המועדונים האהובים עלינו ונוכל שוב לחגוג יחד ולשמוע את המוזיקה האהובה עלינו. ועד אז, מי בא לשוויץ?

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם