האם Swedish House Mafia בדרך לאיחוד?

Nelly Pavlovna | 4.03.2018 5716

שתפו את החברים

בחודשים האחרונים, רצו שמועות ברחבי תעשיית המוזיקה האלקטרונית, על איחוד קרב ובא של אחד מהרכבי המוזיקה האלקטרונית המצליחים ביותר אי פעם- Swedish House Mafia .

להזכירכם, ההרכב התפרק לפני 5 שנים, והופעת הפרידה שלהם התקיימה בפסטיבל אולטרה במיאמי 2013.

השנה, פסטיבל אולטרה חוגג את יום ההולדת ה-20 שלו, וזו צפויה להיות חגיגה גדולה במיוחד. וכך, השמועות החלו מהודעות של מנכ”ל אולטרה לגבי “הופעה בלתי צפויה והפתעה מטורפת שצפויה להיות בפסטיבל”. שמות של אמנים רבים עלו, אך משום מה, השם של השבדים החל לתפוס תאוצה.

ב-2 למרץ, התרחש אחד מהטיזרים הכי משמעותיים- תמונות הפרופיל והקאבר בחשבון הפייסבוק של ההרכב עודכנו.


זה אמנם נשמע כמו שינוי קטן ובעבר הם אכן עשו שינויים בחשבון שלהם , אבל העובדה כי נשארו 3 שבועות עד לפסטיבל, וכי אין שום תגובה מהם למהות השינוי, מעוררת את חשדם של כולם וגורמת לנו להאמין כי אכן האיחוד המיוחל יתרחש בפסטיבל אולטרה מיאמי 2018.


 

Swedish House Mafia היו הרכב אלקטרוני משבדיה, וחבריה הם אקסוול, סטיב אנג’לו וסבסטיאן אינגרוסו. הם נוסדו בשנת 2008 והפכו במהרה לאחד ההרכבים החזקים והמשפיעים ביותר בתעשייה. הם שיתפו פעולה עם מיטב האמנים הבינלאומיים (פארל וויליאמס, טייני טמפה) וכך בעצם נכנסו לשוק האמיתי- ארה”ב. כמעט כל טראק שלהם הפך ללהיט מטורף- one, don’t you worry child, save the world וזו רק רשימה חלקית.


בשנת 2012, הודיעו חברי ההרכב כי הם מתפרקים, וזאת עקב החלטה כי הם מרגישים שהשיגו כל מה שיכלו ועכשיו זה זמן למשהו חדש.

הודעות פומביות לחוד והאמת לחוד, מהר מאוד צצו שמועות לגבי הסיבה האמיתית, והיא לכאורה סכסוך בין אקסוול לאנג’לו ומחלוקות לא ניתנות לגישור. אנג’לו טען בעבר כי הוא מעדיף לנגן במועדוני אנדרגראונד קטנים מאשר פסטיבלים ותמיד ציין את חיבתו לטכנו. אם מתבוננים במה שקרה לאחר מכן שזה החיבור בין אקסוול לאינגרוסו ואת הסגנון שכל אחד מהם אימץ, אז מבינים כי יכול להיות והיתה אמת בשמועות.


פסטיבל אולטרה במיאמי, פלורידה צפוי להתקיים בין התאריכים 23-25 למרץ. בפסטיבל אמורים לנגן לחוד אקסוול ואינגרוסו אך לא אנג’לו.

מה שבטוח, עם איחוד או בלי איחוד, פסטיבל אולטרה השנה הולך להיות מושקע במיוחד, חגיגות ה-20 לציון אחד הפסטיבלים הגדולים ביותר בעולם.

אז…ארזתם לבד?

 


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם