מה עובר על האינסטגרם של הסווידיש, אנג’לו ואינגרוסו ?

Nelly Pavlovna | 3.11.2019 3591

שתפו את החברים

הסווידיש האוס מאפיה זוממים משהו חדש.
זוכרים כאשר במאי 2018 ההרכב מחק לגמרי את כל הפוסטים שלהם בחשבון האינסטגרם? הדבר קרה ממש לפני שהם הודיעו על סיבוב הופעות ופסטיבלים מטורף.
אז עכשיו משהו דומה ייתכן ועומד לקרות.

חברי ההרכב סטיב אנג’לו וסבסטיאן אינגרוסו מחקו לגמרי את כל הפוסטים בחשבון האינסטגרם שלהם, ובנוסף נמחק גם הפיד של העמוד הרשמי של הסווידיש האוס מאפיה.

הדבר נכון רק לרשת החברתית אינסטגרם ולא לפייסבוק או טוויטר. עם זאת, החבר השלישי בהרכב השבדי – מר אקסוול לא מחק שום פוסט בחשבון שלו.
אז מה יכול להיות המאורע? האם זו סוף סוף מוזיקה חדשה, הדבר לו המעריצים של סווידיש האוס מאפיה מחכים יותר מכל?

נזכיר, כי לא מזמן הטראק שעוד לא שוחרר של ההרכב – It Gets Better הופיע באתר של האיגוד האמריקאי למלחינים, כותבים ומפיצים (ASCAP) וחשף את רשימת הכותבים של הטראק. האם ייתכן כי האירוע הגדול זה השחרור של אותו השיר?

דבר אחד בטוח – אם זו עוד חנות פופ אפ של סווידיש האוס מאפיה, המעריצים הולכים לגדוש את האינטרנט בתגובות כועסות.

מאז שהסווידישים התאחדו בפסטיבל אולטרה מיאמי בשנת 2018, הם מקפידים לשמור על תדמית מסתורית ולהרבות בטריקים יח”צניים כאלה ואחרים על מנת לקדם הופעות וחנויות פופ אפ. עם זאת, המעריצים כבר יושבים ומחכים מעל לשנה למוזיקה חדשה וכל פוסט חדש של ההרכב מתמלא בתגובות של אנשים שתוהים מדוע ההרכב לא משחרר שום דבר חדש ועדין מנגן סטים משנת 2012. עם זאת, להרכב האגדי יש גדודי מעריצים נאמנים ביותר שממתינים בסבלנות לרגע בו יוכלו לקבל מוזיקה חדשה מהשבדים המוכשרים, ואנחנו בניהם ☺

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם