5 טראקים חדשים ל-swedish house mafia?

Nelly Pavlovna | 24.09.2019 3346

שתפו את החברים

אנשים תמיד ימצאו על מה להתלונן, בטח ובטח כשמדובר בביקורת על מוזיקה.
מאז האיחוד המטורף של השלישייה השבדית בפסטיבל אולטרה 2018 במיאמי, ההרכב פצח בסיבוב הופעות עולמי, ביקורי פסטיבלים, יותר מדי פופ אפ סטורז והמון מסתורין ברשתות החברתיות.
אז נכון, בהתחלה כולם היו בהייפ מטורף לגבי איחוד שלא נראה מעולם כמותו בעולם המוזיקה האלקטרונית. אבל כיום, כשנה וחצי לאחר האיחוד, אנשים רעבים למשהו חדש.

לנגן להיטי עבר כמו Don’t You Worry Child, Your Name וכו’ הכל טוב ויפה, אבל הקהל רוצה משהו חדש ורענן. הוא לא רוצה את 2013 שוב, הוא רוצה את 2019.

עם הזמן, הביקורת כלפי הסווידישים הלכה וגדלה ומעריצים רבים התעצבנו שההרכב לא משחרר שום דבר חדש. תגובות רבות נכתבו כבר בעמודים החברתיים של השלישייה ואף כמה מהן זכו למענה כועס מצד אנג’לו, אבל בכל זאת, זה לא מונע מהן להמשיך לזרום.

כעת, תגובה חדשה של מעריץ ותגובתו של אנג’לו חושפת כי הלהקה כבר ניגנה לא פחות מ-5 (!!!) טראקים חדשים בהופעותיהם.

מעריץ – “תפסיקו לנסות לחלוב מאיתנו כסף. כבר עברה שנה וחצי ורק פרסומות של מרצ’נדייס וטיזרים של מוזיקה אבל שום שחרורים, לעזאזל.”

סטיב אנג’לו – “זה בחינם ואנחנו נותנים בחזרה. אבל היית יודע אם היית מעריץ אמיתי! וגם – אם ראית את ההופעות היית כבר מכיר את המוזיקה החדשה בעל פה. 5 כבר נוגנו.”

קשה להבין מה זוממת לה השלישייה ומדוע לוקח להם כל כך הרבה זמן לשחרר מוזיקה חדשה. בכל מקרה, זה ממש לא מונע ממעריצים בכל רחבי העולם מלנהור להופעות שלהם בשביל להיזכר קצת בזמנים עברו. השאלה – האם אותם מעריצים ימשיכו לנהור או שבשלב מסוים הם ירצו משהו חדש ויפסיקו לקנות כרטיסים? או שאולי כל זה הוא רק תעלול יח”צני מוצלח של ההרכב שמצליחים לככב בכותרות על כל תגובה כועסת של מעריץ ועומדים לשחרר אלבום חדש בבום? נחיה ונראה.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם