ואוו: סווידיש האוס מאפיה חושפים מוזיקה חדשה

בר מנור | 6.05.2019 3395

שתפו את החברים

הטריו השוודי חזר למשחק עם שלוש הופעות קאמבק מיוחדות שהתרחשו ב-Tele2 Arena, בסטוקהולם- באופן לא מפתיע, שלושתן הוכרזו כהצלחת ענק. בעוד שהם נושאים מבטם אל עבר הופעתם הבאה, זו שתתרחש בעוד כשבועיים במקסיקו- מעריצי ההרכב לא יכולים להרגע מהעובדה שהכוכבים הנחיתו זוג פצצות נוסף על קהל המעריצים שהגיעו מכל קצוות העולם- ברגע בו הם חשפו צמד טראקים חדשים.

סיבוב הופעות הקאמבק המובטח סוף סוף התחיל. שלוש מהדמויות המוערכות בתעשייה המוזיקה האלקטרונית העולמית, חזרו לכבוש את הבמות, ואיך לא- חניכת הקאמבק הרשמי התרחשה על הבמה המכובדת בשוודיה- Tele2 Arena. ניתן היה לחשוב כי עצם חזרתם הרשמית לסיבוב הופעות מאורגן תהווה נושא שיחה עיקרי ביום שאחרי, או שמא הסט המצוין שהם סיפקו לכל אשר רכשו כרטיסים במחירים מרקיעי שחקים לאירוע. אך האמת היא- שמה שמסעיר את חובבי המוזיקה האלקטרונית הוא לא אחר מאשר חשיפה מפתיעה של שני טראקים חדשים מבית יוצרי “Save The World”.

כמעט שבע שנים חלפו מהרגע בו השיר האחרון שהפיקו השלישייה יצא לאור. “Don’t You Worry Child” לנצח יהיה השיר שיחתום את אחת מהתקופות היפות ביותר שראתה הסצינה. למרות זאת- ההרכב הכי מדובר בעולם פתח את הסט במה שנדמה כ- ID שהולך להפתיע רבים בהמשך השנה.
לא הרבה נאמר על הטראק המסקרן, אך אין ספק שהוא מזכיר את ניצוצות אחיו- אלו אשר הפכו במרוצת הזמן ללהיטי ענק.
אף על פי שפתיחת ההופעה אכן מעוררת שאלות רבות לגבי מקור השיר- ה-ID אשר נוגן במהלך הסט שערך כמעט שעתיים, הפך למלך האמיתי של הסט. במהלך שלושת ההופעות אשר התרחשו זו לאחר זו (4-2 במאי), הושמע טראק נוסף- רבים משערים כי הוא יכונה בשם ” Underneath It All”. הטראק אשר נוגן בהפתעה מוחלטת כישף את הקהל, שנפך בשבי הצלילים המרגיעים והסאונד האלקטרוני הייחודי בו ההרכב מתמחה. זו הייתה חשיפת הבכורה של מה שנדמה כאחד מהשירים הטובים ביותר שנשמע במהלך השנה הקרובה.


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם