מדהים: הפיצ’ר הזה של ספוטיפיי יחבר בין אנשים ברחבי העולם

Nelly Pavlovna | 11.05.2020 3379

שתפו את החברים

שירות הסטרימינג המוזיקלי המוביל בעולם, ספוטיפיי, יצאו ביוזמה חדשה על מנת לקרב בין חובבי מוזיקה ברחבי העולם.
העובדה שהאינטרנט מקרב בין אנשים שנמצאים עשרות ק”מ אחד מהשני זה לא דבר חדש, אבל נראה שהרבה פעמים אנחנו לוקחים את זה כמובן מאליו ולא תופסים את גודל העניין ואת הפוטנציאל העצום שלו. וכך, חברת ספוטיפיי השבדית החליטו להזכיר למאזינים שעל אף שאנחנו לא הולכים להרים יחד דגלים ממדינות שונות ברחבות בפסטיבלים בקיץ הנוכחי, אנחנו בכל זאת יכולים להתאחד מוזיקלית.
שירות הסטרימינג הציג את פיצ’ר ה- Listening Together, ומה שזה בעצם עושה זה ברגע שאתם לוחצים על שיר מסוים, הוא מראה לכם במפת תלת מימד היכן בעולם אנשים אחרים מקשיבים לשיר הזה באותו הזמן.
“בכל רגע, יותר מ-30,000 איש מסביב לעולם לוחצים נגן על אותו השיר בספוטיפיי.” נמסר מהחברה. “הנתון הזה הוא מספיק בשביל להבין שהאזנה מחברת בינינו אפילו כאשר איננו מצפים לכך. כעת, באמצעות הקמפיין הגלובלי החדש שלנו – מאזינים יחד- אנחנו חוגגים את הכוח הייחודי של המנגינה לאחד בינינו, אפילו כשאנחנו לא נמצאים ביחד.”
בין אם אתם מאזינים לפלייליסטים בספטויפיי או מאזינים לאמנים האהובים עליכם, הפיצ’ר הזה ישדרג את החוויה שלכם!
בנוסף, ספוטיפיי חברו לאמנים כמו סלינה גומז, אניטה, לנון סטלה, דולי פרטון, גרימס ו – Lil Yachty שיצרו כל אחד רשימת השמעה משלו וחלקו לאיזה שירים ופודקאסטים הם מאזינים בימים אלה.

בהחלט יוזמה חמודה מאוד מצד ספוטיפיי ואנחנו תוהים, האם החברה בדרך להפוך למין רשת חברתית מוזיקלית בסופו של דבר? אנחנו בעד.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם