קיצוני: הדיג’יי סלאשי השיל 45 קילו ונראה כך היום

בר מנור | 14.09.2020 2651

שתפו את החברים

את השינוי שעשה הדיג’יי המחתרתי והכישרוני בחצי השנה האחרונה- אף אחד לא צפה. האמריקאי בן ה-23 ניצל את תקופת הקורונה בכדי להשיל מגופו עשרות קילוגרמים ולהפוך למקור השראה בקרב מאות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות.

אולי האמן שעבורו תקופת הקורונה הייתה המשמעותית ביותר הוא סלאשי (ג’וליאן סקנלן). מעבר לידיעה שהעלתה חיוך ל- 711,000 העוקבים של היוצר הצעיר והמהולל בהקשר לסיום הפקת האלבום החדש ,Dream III””, סלאשי צלח גם את אחד התהליכים הקשים ביותר עבור אדם צעיר- הורדת-משקל.

התהליך ככל הנראה החל לפני כחצי שנה, אך מהר מאוד הפך למסע מתועד באינסטגרם. לפני כשלושה חודשים, דיווח סלאשי על ירידה מסיבית ומעוררת השראה- האמן המפורסם שהיה ידוע בגזרתו העגלגלה והחולצות הרחבות למדי עבר מהפך מטורף , בו הוא השיל כ-23 קילוגרמים מגופו.

View this post on Instagram

50 pounds down and I feel like a new slush 🙂

A post shared by slushii (@slushiimusic) on

חודש וחצי לאחר מכן, עידכן המפיק כי הוא הוריד כ- 13 קילוגרמים נוספים. לאור המאורע, החליט האמריקאי לחשוף תמונה המשקפת את השינוי המטלטל שעבר בחודשים האחרונים. https://www.instagram.com/p/CDUmEm-hDvR/

את המשקל ההתחלתי, היעד הסופי והתוצאה העכשווית במספרים, טרם סיפק המפיק למעריצים אך לפני כשישה ימים, העלה האמן את תיעוד נוסף- אחד מהבודדים שבהם אפשר לראות את הגזרה החדשה. אז איך המפיק שהוריד בסך הכל לא פחות מ-45 קילוגרמים (!) נראה?

View this post on Instagram

100 lbs down Celebration time 🎉 threads @vaporfashion

A post shared by slushii (@slushiimusic) on

התמונות מדברות בעד עצמן וסלאשי הוכיח את עצמו לא רק כאמן כישרוני ומוצלח אלא גם כאדם חרוץ ונחוש. מדהים היה לחשוב שכך היה נראה סלאשי עד לפני כמה שנים:

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם