סקרילקס

שוס: זה המועדון הברלינאי והאגדי שסקרילקס ינגן בו

Nelly Weissfeld | 13.11.2023

שתפו את החברים

סוני מור, AKA סקרילקס, עומד לשבור עוד שיא בקריירה רבת-השיאים שלו ולהופיע במועדון הטכנו המפורסם והאקסקלוסיבי ביותר בעולם. הברגהיין בברלין יארח את המוזיקאי האמריקאי המוכשר בפעם הראשונה אי פעם והרשת גועשת. המסיבה שתתקיים באותו הערב היא של הלייבל הברלינאי PAN, שיחגוג את יום הולדתו ה-15. סקרילקס הוא חלק מליין אפ עמוס ומלא מפיקים מוכשרים, אך ללא ספק שהוא הגדול מבניהם – ובהרבה.
כתוצאה מהודעת הליין אפ המפתיעה (במיוחד כי ברגהיין בדרך כלל לא מפתיע) הרשת גועשת והביקורות לא איחרו לבוא. בעוד שהיו המוני אנשים שעודד ופירגנו על הצעד המעניין והאורח המרגש, היו גם לא מעט שביקרו את המהלך. "ברגהיין כל כך גמור!" "מישהו צריך להגיד לסוון הדורמן!" [אחרת לא יכניסו אותו- בדיחה על הסלקטור הקשוח של ברגהיין]. אחרים גם הציעו לצרף את ההרכב האקטרו-פופי SCOOTER למסיבה.

הביקורות על הופעתו של סקרילקס במועדון הברגהיין הנודע הן די מובנות. המקום הוא אחד המועדונים שהכי קשה להיכנס אליהם בעולם, עם תור שמשתרך שעות ארוכות וסלקציה נוקשה עם רשימת כללים ארוכה (גרמניה, אלא מה?). עם זאת, חשוב לזכור שלא מדובר כאן באמן כמו פריס הילטון או כוכבי ריאליטי למיניהם. סוני מור הוא מוזיקאי בכל רמ"ח איבריו ומגיל צעיר הוא התעסק במוזיקה והפך את זה לתשוקה הגדולה ביותר שלו. בין אם אתם אוהבים את המוזיקה שלו או לא, הוא הפגין לאורך השנים יכולות ורסטיליות שאין שניות להן בתעשייה והכישרון שלו הוא בהחלט יוצא דופן. הוא דחף את עצמו לעבר ההצלחה הגדולה שהוא חווה כיום. סוני ניגש בזמנו לדדמאוס לאחר ההופעה ונתן לו את ה-USB שלו – המפיק הקנדי ראה את הפוטנציאל והשאר זה היסטוריה. בסופו של דבר, התעשייה שלנו מבוססת על אמנות – על מוזיקה. זה לא משנה אם אמן שווה מיליונים או רק עכשיו פותח סאונדקלאוד. מה שחשוב זה הכישרון שלו ואם האנשים רוצים לשמוע מה שיש לו, או לא. סקרילקס אמנם כבש כמעט כל במה ראשית ברחבי העולם והופיע בפני מיליונים, אבל זה לא גורע מהעובדה שהוא מוזיקאי מוכשר שיכול לתת את הסט הכי מדהים שיש בברגהיין. אנשים צריכים להתמקד פחות במה "מגניב" בליין אפ ויותר במה באמת שווה.

למרבה הצער, מצלמות אינן מורשות בברגהיין כך שכנראה לא נראה את הסט של סקרילקס, אך אולי הוא בכל זאת יזכה לגרסאת אונליין מוקלטת.

אז מי מצטרף אלינו לתור של החמש שעות?

נושמים מוזיקה אלקטרונית?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.
מכורים ממש? הצטרפו לקהילת הרייברים של ישראל

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם