סווידיש האוס מאפיה

סווידיש האוס מאפיה מבטלים הופעות

Nelly Weissfeld | 2.08.2022 2037

שתפו את החברים

האם מכירת הכרטיסים בסיבוב ההופעות PARADISE AGAIN של סווידיש האוס מאפיה מדשדשת?

ההרכב המהולל הודיע כי הם מבטלים חמש הופעות וזה בנוסף לשלוש שבוטלו כבר לפני מספר חודשים. ההופעות המבוטלות כולן בארצות הברית – אורלנדו, העיר ניו-יורק, וושינגטון הבירה, בוסטון ודטריוט. מגזין המוזיקה הנחשב בילבורד דיווח כי ביטולי ההופעות הן מפאת מכירות כרטיסים נמוכות אך לאחר מכן פרסם תיקון בו טען כי ההופעות בלוס אנג'לס, דאלאס, סיאטל וונקובר היו ב-50%. נציג של חברת ההפקות העולמית LIVE NATION שגם אחראית על הסיבוב הנוכחי פרסם כי ההופעה בלוס אנג'לס היתה במכירות של 50% ואף בדרך להפוך ל-90%. הנציג גם הכחיש את השמועה שרק 250 כרטיסים נמכרו להופעה שבוטלה בפיניקס.

חלק מרוכשי הכרטיסים קיבלו את המייל הבא:

"במהלך השבועות האחרונים, צוות ההפקה עבד ללא הפסקה בשביל להתגבר על מספר עניינים הקשורים להפקה של המופע. האפשרות [הביטול] היה המפלט האחרון בהחלט אבל לבסוף החיוני."

סיבוב ההופעות העולמי המצופה התחיל בתאריך ה-29 ליולי במיאמי והוא הולך להתקיים בצפון אמריקה ובאירופה. PARADISE AGAIN נקרא כך על שם האלבום החדש של השלישייה אשר יצא בחודש אפריל. הסיבוב הולך להיסגר בפינלנד ב-13 לנובמבר, 2022.

אמנם שלישיית השבדים לא הולכת לבקר בארץ (אלא אם כן אתם מיליארדרים עם נכד בר מצווה, כמובן) אבל ההופעות יתקיימו בערים אהובות על ישראלים עם טיסות ישירות מהארץ כמו מדריד, ברלין ופראג. מידע נוסף על הסיבוב ניתן למצוא כאן.

תמונה ראשית: RUKES

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם