שאקיל אוניל במחווה מיוחדת לקובי בראיינט

Nelly Pavlovna | 3.02.2020 3030

שתפו את החברים

עברו כבר מספר ימים מאז מותו הטראגי והפתאומי של כוכב הכדורסל לשעבר קובי בראיינט והעולם עדין מתקשה לעכל. אנשים מכל תעשייה אפשרית התאבלו על מותו של מי שנחשב לאחד משחקני הכדורסל הטובים ביותר בכל הזמנים. אחד מאותם אנשים שהתקשו מאוד לעכל את הבשורה, הוא חברו ושותפו לקבוצה לשעבר – שאקיל אוניל.
השניים שיחקו יחד לאורך שנים ושאקיל הושפע מאוד ממותו של קובי וביתו וכעת הוא מחפש לתרום לחברו בצורה מיוחדת במינה.

אוניל, שהפך משחקן כדורסל מצליח לדיג’יי ומפיק מסיבות מהולל, מארגן את המיני פסטיבל שלו במיאמי בשם Shaq’s Fun House / Super Bowl ומארח את מיטב האמנים בתעשייה, יחד עם קרנבל, הפעלות, שתייה והמון המון אוכל. המהדורה הבאה היתה אמורה להתקיים ב-31 בינואר אך שאקיל לא היה בטוח כי יוכל לעמוד בזה, אבל כעת הוא יוצא במחווה מיוחדת ומודיע כי כל ההכנסות מהפסטיבל שלו יועברו לעמותה של קובי בראיינט ואישתו וונסה ושאר המשפחות של קורבנות אסון המסוק שגבה את חייהם של 9 בני אדם.

שאקיל פרסם את ההודעה הבאה בחשבון האינסטגרם שלו:

“בימים האחרונים, חשבתי רבות לגבי אם לערוך את המופע שלי במיאמי בסוף השבוע. חלק ממני רצה להישאר עם עצמי ולחשוב על מה אחי ומשפחתו היו בשבילי ובשביל משפחתי. אבל כשאני חושב מה קובי היה רוצה, מה הוא היה עושה? קובי היה רוצה שנמשיך ושנחגוג את החיים. אז בואו נעשה בדיוק את זה. אני אקדיש ואתרום את כל ההכנסות מה- Friday Night Fun House לכל המשפחות שאיבדו את יקיריהן ולעמותה של קובי וונסה בראיינט. יחד אנחנו נחגוג את כל אלה אשר איבדו את חייהם בטרגדיה ביום ראשון. תנוח על משכבך אחי, חברי וה- homie שלי, ה- Black Mamba. עד שניפגש שוב.”

במסגרת האירוע, יופיע שאקיל, או בשם הבמה שלו – DJ Diesel, פי דידי, דיפלו, פיטבול, טייסטו, קרנייג’ ועוד רבים אחרים. קובי בהחלט יהיה שם ברוחו.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם