שאקיל אוניל: “אני לא מקבל תשלום על ההופעות שלי”

Nelly Pavlovna | 15.08.2019 2687

שתפו את החברים

אגדת הכדורסל שאקיל אוניל (47) הפתיע את התעשייה בכך שהפך פתאום לדיג’יי מצליח ומוביל.
אנשים רבים הרימו גבה לנוכח העובדה שספורטאי מוביל שפרש, החליט פתאום לתפוס מקום מאחורי העמדה ולנגן מוזיקת באס ברחבי העולם.
בראיון שנעשה איתו לאחרונה מטעם תחנת הרדיו האמריקאית ,SiriusXM שאק חשף כי הוא לא מקבל תשלום על ההופעות שלו! או יותר נכון, הוא לא גובה תשלום בעבור ההופעות שלו. זה לא ברור אם מדובר על כל ההופעות או רק על הפסטיבלים, אבל דבר אחד בטוח – שאקיל אוניל אוהב את מוזיקת הבאס שלו.

“אנשים שואלים אותי למה אני עושה את זה, לא משלמים לי כלום. אני עושה את זה בשביל הספורט של מוזיקת הבאס. אני אוהב לראות אנשים קופצים למעלה ולמטה, זה כמו משחק גמר.”

הרבה אנשים חושבים ששאקיל הוא סלבריטי דיג’יי כמו גברת פריס הילטון אבל אוניל החל למעשה את קריירת הדיג’יי שלו בשנת 1988 אך לקח הפסקה בעת ששיחק בליגת ה-NBA האמריקאית. וכך לאחר שהוא פרש, הוא נזקק לזריקת אדרנלין חדשה.
שאקיל מספר שהוא הלך ל”משהו שנקרא טומורולנד” והוא מעולם לא ראה דבר שכזה.

“הפעמים היחידות שראיתי משהו כזה [טומורולנד] היה באירועי ספורט, וזה הביא אותי למסקנה שלא משנה מה קורה איתך בחיים, לחץ, בעיות מה שזה לא יהיה. יש שני דברים שימנעו ממך לחשוב על הדברים השליליים וזה – ספורט ומוזיקה. אז הלכתי לפסטיבלים האלה ולא היו שוטרים, לא היו בעיות וכולם קופצים, רוקדים ונהנים ואמרתי לעצמי – אני יכול לעשות את זה, למעשה אני יכול לעשות את זה ואני צריך את זה ואני רוצה את זה.”

שם הבמה של שאקיל אוניל הוא DJ DIESEL והוא מנגן בעיקר מוזיקת באס מחשמלת. כבר בשנת 2015 שאקיל הופיע בפסטיבל טומורוורלד בארצות הברית והשנה הוא הופיע בטומורולנד בבלגיה.
אוניל לא הסתפק רק בהופעה על הבמה ואף קפץ למושפיט בקהל!
שאקיל מנהל סיבוב הופעות עמוס ומנגן באירועים רבים החל ממועדונים נחשבים בלאס ווגאס עד לפסטיבלים כמו טומורולנד, הארד סאמר, לולפלוזה ועוד.

בקרוב בארץ? מחזיקים אצבעות ☺

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם