סם פלד: “יש לי תרופה משלי נגד הנגאובר”

Nelly Pavlovna | 26.08.2019 2271

שתפו את החברים

סם פלד ההולנדי (26) או בשמו האמיתי סמי רנדרס, הוא אחד מהמפיקים העולים המצליחים ביותר בשנים האחרונות. הוא פרץ לתודעה בתקופת הפריחה של הטרופיקל האוס עם הלהיטים Show Me Love ו- Midnight Hearts, משם החל לארח את תוכנית הרדיו המצליחה שלו – Heartfeldt Radio ולארגן אירועי הארטפלד בפסטיבל ה-ADE באמסטרדם, עיר מגוריו.
המפיק בנה לו בסיס מעריצים חזק ותומך ויש לו מעל 15 מיליון מאזינים בספוטיפיי מדי חודש! הלהיט ההיסטרי שלו Post Malone כבר הגיע למעל 35 מיליון השמעות בספוטיפיי ומגזין We Rave You ישב איתו לשיחה ממש לפני ההופעה שלו בפסטיבל AirBeat One שבגרמניה.

היי סם, אז איך הקהל בגרמניה ואיך אתה מכין את הסט שלך באופן שונה לכל מדינה שאתה מנגן בה?
“אני חושב שלכל מדינה ופסטיבל יש צליל שונה שמתאים לה. אבל אני מגיע מאמסטרדם וזה לא רחוק מהמבורג [העיר הגדולה הסמוכה לפסטיבל] אז אני יודע מה אני יכול לנגן כאן. זה מאוד שונה מקהל אמריקאי או אסייתי למשל.”

איך טרנדים אחרונים במוזיקה – למשל העלייה של הטכ-האוס- השפיעה על התהליך היצירתי שלך באולפן? איך אתה מוודא שאתה נשאר נאמן לצליל החתימה של סם פלד?
“אני מניח שתמיד הייתי מאוד רחב מבחינה מוזיקלית כי אני מנגן מוזיקה שהיא מאוד מגוונת, וזה כולל טכ-האוס, EDM ו-future house בסטים שלי. יתכן שיש כל מיני טראקים שאני אוהב ושהם פופולאריים עכשיו שהם טכ-האוס אבל תמיד עבדתי עם מגוון רחב מאוד ואני תמיד מנסה להתאים לקהל שמולי. זה “דיג’יינג” אמיתי. באופן טכני, כל אחד יכול להיות דיג’יי אבל העניין הוא בבחירה של הטראק הנכון בזמן הנכון.”

בפעם האחרונה שדיברנו במועדון ה- Ministry of Sound בלונדון, היית בדרך להוציא את האלבום הכפול שלך ‘Sunrise to Sunset’. איך הדברים מאז והאם אתה עובד על אלבום חדש?
“כרגע אנחנו לוקחים את זה סינגל אחרי סינגל אבל יש לי משהו כמו 10 טראקים שסיימתי. אם יש תוכנית נכונה מאחורי, אני פתוח לאלבום נוסף, אבל אני לא חושב שאני אעשה עוד פעם 24 טראקים לאלבום אחד. אבל יש לי אלבום שהוא כמעט מוכן – אז אולי 12 טראקים הפעם. ”

איך אתה בוחר איזה טראקים הם אלה שאתה תוציא?
“בדרך כלל אני מדבר עם האנשים מהלייבל – כל הטראקים שלי הם האוצר והבייבי שלי. אבל המנהל יכול להגיד “בוא נעשה את זה ואת זה”, אני בדרך כלל נותן ללייבל שלי להחליט מהי האסטרטגיה הכי טובה כי הם יודעים מה הם עושים. למשל הטראק האחרון שלי – פוסט מאלון- זה ממש מצליח עכשיו ואני ממש לא ציפיתי לזה! ראינו אותו עושה 1.3 מיליון סטרימז ביום וזה יותר מפוסט אלון האמיתי בפלייליסטים מסוימים אז זה מטורף! היו לי כמה טראקים פשוטים שפתאום הצליחו ממש וכאלה שחשבתי שיצליחו וזה לא קרה אז אתה אף פעם לא באמת יודע.”

מחוץ למוזיקה אלקטרונית, על מה עוד אתה עובד והאם יש מיזמים כלשהם שאתה חלק מהם ושהקוראים לא יודעים?
“כן! עשיתי הרבה דברים עם Fangage שעוזר לאמנים ולמעריצים להתחבר. זה מיזם משלי וגם יש לי תרופה נוגדת הנגאובר שנקראת ‘Always Bright’. האמת שהתחלתי להיות יזם בגיל 13 אז אני רגיל לדברים שכאלה ואני גם פילנתרופ בארגון The HeartFeldt Foundation .”

אז התרופה נגד הנגאובר עובדת?
“בהחלט! ניסיתי ברי חמצן למניהם וטפטפות IV אבל זה, אני מבטיח שאחרי 15 דקות אתה תרגיש בסדר! אז אם יש לכם הנגאובר מהפסטיבל, נסו את זה!”

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם