מרגש: הדי’גיי הזה תרם לנזקקים כסף למתנות לכריסמס

בר מנור | 4.01.2021 2245

שתפו את החברים

“אני יודע שהשנה הזו ביאסה את כולנו המון, אבל אני אשמח לעזור בכל דרך שאוכל” כתב Said The Sky, היוצר הענק מדנבר, ארה”ב, ותרם להמוני המעריצים שנזקקו לכסף לקראת חג המולד.

מודל לחיקוי: Said The Sky האיר בתים רבים באמצעות צעד שכולו טוב לב ונדיבות. במהלך הימים האחרונים, הכישרון מאמריקה חילק סכומי עתק עבור מעריציו אשר מזלם לא שפר עליהם- והם מצאו עצמם בחג הנוצץ של השנה, ללא יכולת כלכלית לרכוש מתנות כפי שנהוג בחג המולד.

“כתבו לי את פרטי המשתמש שלכם ב-Venmo, אבל רק אם יש לכם מתנה שאתם מאוד רוצים לרכוש למישהו אך לא יכולים לבצע זאת השנה”, צייץ הכוכב, והזמין רבים ממעריציו לקבל כסף מתוך הוקרת תודה גדולה על כך שרכשו כרטיסים להופעותיו ולפסטיבלים בהם הופיע בשנים האחרונות והביאו אותו למקום המכובד שהוא נמצא בו כיום.

בדיוק כך, מצא עצמו הכוכב רוכש זר פרחים ב- 50 דולרים עבור אימו של אחד מהעריצים ואף צירף תגובה “תשיג לה את זר הפרחים הזה! חג מולד שמח”.

https://twitter.com/SaidTheSky/status/1342625358437203969/photo/1

עוד מקרים משמחים כגון סיוע לאם שאיבדה את מקום עבודתה במהלך המגיפה, רכישת שרשרת אמא של אחד ממעריצו ועוד רבים וטובים- תוכלו למצוא בחשבון הטוויטר של המפיק, שנדמה כי הוא לא מפסיק לעסוק בחלוקת תרומות עבור חג מולד שמח יותר.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם