לנוחיותך שירות לקוחות : 07-777-84449 בימים א-ה בשעות 10:00 - 20:30 או צור קשר

המגזין

Quintino יופיע במועדון הוואליום ביום שני ה-6 ליולי

Quintino יופיע במועדון הוואליום ביום שני ה-6 ליולי

צוות אתר

2 ביולי 2015

לכל התגובות

הוא מפחד ממעליות, שונא עיכובים ומעריץ של ריאל מדריד.

הכירו את קוונטין ואן דן ברג, דיג'יי ומפיק הולנדי , כוכב עולה נוסף של לייבל הענק של המוזיקה האלקטרונית Spinnin' Records.

קוונטין, או בשם הבמה שלו- קוונטינו, רצה מגיל צעיר להיות בכלל שחקן כדורגל. כשראה שהוא לא בדיוק מרדונה, החליט לפרוש ולהתמקד בדבר שהוא טוב בו- יצירת מוזיקה.

בגיל 18 קוונטינו התגלה על ידי מפיק העל Laidback Luke והחל לעבוד בצמוד אליו. קוונטינו החל להופיע בפסטיבלים רבים בהולנד ועשה את הפריצה הגדולה שלו במדינה כאשר שיחרר רמיקס לשיר המפורסם Rap Das Armas (פה רה פה פה פה, זוכרים?) והיה להצלחה ענקית.

בשנת 2011 יצא הלהיט הענק Epic יחד עם סנדרו סילבה והיה למגה-היט ברחבי העולם, בפסטיבלים ואף הגיע ל-17 מיליון צפיות ביוטיוב!

בין טיפוחיו של ליידבק לוק - QUINTINO

בין טיפוחיו של ליידבק לוק – QUINTINO

באותה שנה קוונטינו שיתף פעולה עם אפרוג'ק בלהיט שלו- Selecta.

עם התפתחות סצינת המוזיקה האלקטרונית וה-EDM בפרט, החליט קוונטינו לעלות על הגל ולהקים תוכנית רדיו משלו בשם SupersoniQ Radio  בתחנת סיריוס אקס.אם.

השנים הבאות עשו לקוונטינו רק טוב והוא שיחרר להיטים רבים כגון- Go Hard, Slammer  ו-Fatality.

כשנשאל קוונטינו לגבי החיים המטורפים של דיג'יי סיפר כי:  "בחורה אחת כתבה לי בטוויטר שאם היא תראה אותי ב- EDC היא תחשוף בפניי שדיים, חשבתי שזה בצחוק, אבל אז כשעליתי להופיע באמת ראיתי מישהי עושה את זה. צחקתי כי הבנתי שזו היא. אחרי זה הגבתי לה בטוויטר ואמרתי לה שראיתי אותה".

קוונטינו ממשיך לפרוץ קדימה ולנסוע ברחבי העולם בסיבובי הופעות מטורפים, ונחשו מה? גם אנחנו על המפה! קוונטינו יופיע במועדון הואליום בתל אביב, ביום שני ה-6 ליולי.

תבואו מוכנים =)

לפרטים נוספים, איש קשר : 052-779-2226