טומורולנד 2020: נושא הפסטיבל נחשף?

Nelly Pavlovna | 11.08.2019 3684

שתפו את החברים

בדיוק כמו הליין אפ, גם הנושא של מהדורות טומורולנד מושך אליו את תשומת ליבם של המעריצים והם מחכים בקוצר רוח לגלות מה הוא יהיה באותה השנה.
וכך השנה לכבוד חגיגות ה-15 שנים של הפסטיבל הבלגי המטורף, החליטו בהפקה להחזיר את הנושא המפורסם משנת 2012 – The Book of Wisdom (ספר החוכמה).

וכעת, ייתכן שישנן כבר חדשות לגבי הנושא של המהדורה ה-16 בשנת 2020!
הבירה שנשפכה לכולם מהכוסות עוד לא הספיקה להתייבש על אדמת טומורולנד בבלגיה וכבר נראה שנמצא רמז לגבי הנושא של המהדורה הבאה.
למי שהיה או ראה תמונות, העיצוב של הבמה הראשית השנה כלל ספרים עם מגוון מעניין של כותרות, החל ממחווה לטים ברגלינג (אביצ’י) לאזכורים של מהדורות הקודמות של הפסטיבל, אבל היה ספר אחד עם כותרת מעניינת ומחשידה ביותר.

גולש סקרן במיוחד פירסם פוסט ברדיט בו הוא מעלה את החשד כי באחד הספרים בשם – Pyramids from Space נמצא המספר 20 באופן בולט מעל הכותרת.

האם זהו רמז שההפקה של טומורולנד שתלה לגבי הנושא של שנה הבאה או סתם ספר תמים?
קשה לדעת ובטח שלא בשלב כזה מוקדם, אבל פירמידות מהחלל בהחלט יכול להיות נושא מעניין ומסקרן ביותר בפסטיבל!

פסטיבל טומורולנד השנה היה כמו תמיד סולד אאוט ומשך אליו מאות אלפי מבקרים מכל רחבי העולם.
מיטב הדיג’יים והמפיקים בעולם לקחו חלק בפסטיבל ואפילו דמויות אורחות הזויות כמו פריס הילטון (שמסתבר עכשיו דיג’יי) וכוכב הכדורסל לשעבר שאקיל אוניל (שגם הוא מסתבר עכשיו דיג’יי).
הכותרות מהפסטיבל הדהדו בכל רחבי תבל והמפיקים ממשיכים לחשוף מדי יום את הסטים שלהם מהאירוע.
השנה, מזג האוויר בסוף השבוע הראשון היה שמשי ומקסים, בעוד בסוף השבוע השני נשבר החום בבלגיה וגשם רב תקף את המבקרים. כמובן שזה השפיע על האווירה הכללית בפסטיבל ואנשים רבים התעקשו וטענו כי סוף השבוע הראשון היה יותר טוב. בכל מקרה, טומורולנד זה טומורולנד וגם בסופת שלגים אנחנו לא נוותר על הכרטיס ☺

מתכננים לטוס לפסטיבל טומורולנד 2020? הצטרפו לקהילה הישראלי בפייסבוק Tomorrowland 2020 Israel

תהנו!


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם