פאקלפופ

על אף הביטול של טומורולנד: הפסטיבל הענק הזה ממשיך

Nelly Weissfeld | 5.07.2021 2545

שתפו את החברים

הפסטיבל הבלגי המצליח טומורולנד, לא הולך להתקיים השנה והביטול שלו הטיל ערפל כבד על קיומם של שאר פסטיבלים גדולים המתקיימים באזור ובבלגיה במיוחד.

עם זאת, פסטיבל פאקלפופ, אשר נמצא בעיר האסלט, כשעה נסיעה בלבד מטומורולנד, אכן עומד להתקיים בחודש אוגוסט.

ראש העיר של האסלט, סטיבן ואנדפוט ציין כי יש לו “הבנה מלאה” של ההחלטה של ראשי הערים בום וראמסט, לא לקיים את הפסטיבל. עם זאת, הוא אכן העניק את האישור לפאקלפופ להתקיים כסדרו.

“כל ראש עיר מחליט באופן אוטונומי לגבי האזור שלו,” מסר ראש העיר. “הגענו להחלטה הזאת בהתבסס על ההערכות שלנו, לאחר התייעצות עם מומחים רבים שגרמו לנו להבין שיש לנו את הביטחון לעשות את זה בצורה בטוחה.”

פאקלפופ נחשב לאחד הפסטיבלים המובילים באירופה. האירוע מגדיר את עצמו כ”פסטיבל אלטרנטיבי” ומארח אמנים מכל הסגנונות והז’אנרים. מדי שנה, כ-200,000 מבקרים מגיעים מכל רחבי תבל על מנת להשתתף באירוע הססגוני שקיים משנת 1985.
השנה, הפסטיבל אמור להתקיים בתאריכים 19-22 לאוגוסט ויארח 75,000 איש כפי שאישרה הממשלה הבלגית. מי שרוצה להיכנס לפסטיבל צריך להראות אישור חיסון או בדיקת קורונה שלילית.

בעוד שעד לפסטיבל נשארו 50 יום, אין עדין ליין אפ. אבל, כמובן שלכל מכורי הפסטיבלים זה פחות משנה כי אחרי השנה המשעממת הזאת, כל ליין אפ יתקבל בברכה. הפסטיבל ידוע ברשימת הכוכבים העולמיים שמגיעים להופיע בו מדי שנה. בשנת 2019 ההדליינרים כללו את בילי אייליש, פוסט מלון, פרנץ פרדיננד, טיים אימפלה ועוד רבים וטובים.

מידע נוסף וכרטיסים ניתן למצוא כאן.

תמונה: פייסבוק פאקלפופ

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם