פרינטוורקס לונדון

זה המועדון האגדי בלונדון שעומד להיסגר

Nelly Weissfeld | 3.08.2022 2038

שתפו את החברים

פרינטוורקס, המועדון הלונדוני האגדי עומד לסגור את שעריו באופן רשמי. המתחם, זכה השנה במקום ה-4 בסקר 100 המועדונים המובילים בעולם של המגזין הבריטי הפופולארי דיג'יי מאג, ונחשב לאחד מהמקומות הטובים ביותר בעולם למוזיקה אלקטרונית עם דגש על אנדרגראונד.
פרינטוורקס גם הופיע לאחרונה בסרט ההוליוודי THE BATMAN.

המועצה האזורית בעיר אישרה את התוכנית באופן רשמי וזה אומר שהמקום ייסגר, ייהרס ובמקומו ייבנו בנייני משרדים. המועדון נפתח בשנת 2017 במבנה שהיה פעם בית דפוס (על כן השם) ואירח מאז כמה מהדיג'יים המובילים בעולם כמו אריק פרידץ, שרלוט דה-וויט, קלפטון ועוד רבים וטובים.
פרינטוורקס יכול לארח כמות עצומה של עד 6000 מבקרים, מה שהופך אותו למעשה לפסטיבל קטן. המועדון ידוע בתוכנית המיוחדת שלו ובליין אפים עוצרי נשימה.

רבים ניסו להציל את המועדון האהוב וכ-10,000 איש חתמו על עצומה למנוע את ההריסה. למרבה הצער, הדבר לא עזר והתוכנית בכל זאת תצא לדרך. במקום פרינטוורקס, יקום מבנה עצום בן 7 קומות ושלושה חלקים אשר יכלול משרדים, חנויות, מסעדות ופארק. התוכנית החדשה אמורה גם לייצר כ-3,000 מקומות עבודה חדשים ולספק נתיב לאוטובוסים.

המועצה האזורית הביעה צער על ההריסה של המבנה, אך גם הדגישה שמאז ומתמיד היתה תוכנית להרוס את פרינטוורקס ולחדש את האזור וכי המועדון תמיד היה זמני.

תאריך הסגירה הרשמי של המועדון עדין לא ידוע ולכן כנראה יש עוד מספר חודשים טובים עד שהוא ינעל את שעריו לתמיד. לכם יש עוד הזדמנות לבקר באחד ממקומות הבילוי הייחודיים בעולם – פרינטוורקס לונדון.

אז מי סוגר טיסה?

 

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם