מה היא הסיבה שפוסט מלון פיזר 50K$ במועדון במיאמי ?

Nelly Pavlovna | 8.02.2020 2465

שתפו את החברים

הראפר האמריקאי פוסט מלון, או בשמו האמיתי אוסטין ריצ’ארד פוסט (24) החליט להפתיע בליינים במועדון על במיאמי והחל לפזר שטרות בשווי כולל של 50 אלף דולר!

בסוף השבוע האחרון שעה 02:00 בלילה, הראפר המהולל הגיע למגה מועדון E11even בעיר המסיבות הנצחית מיאמי ונתן הופעה מיוחדת במינה. הוא עלה על הבמה והחל לפזר שטרות בעודו מבצע את הלהיטים הגדולים שלו – Rockstar, Psycho ו- White Iverson. לאחר מכן, הוא ופמלייתו עברו לשולחן מיוחד באזור ה-VIP והחלו לשתות ולחגוג כל הלילה, הוא נצפה שותה בירה מתוך משפך (“בירבונג”) ומבלה עם חבריו. המבקרים במועדון סיפרו כי פוסט מלון ופמלייתו היו נחמדים מאוד לכולם ולא היו שום פוזות של סלבריטי מצידו, טוב אחרי שהוא מפזר 50 אלף דולר בקהל קשה שלא לחשוב שהוא נחמד.

ואם ציפיתם שפוסט ינסה להשיג בנות באמצעות המעשה הזה, המבקרים טענו כי אכן היו הרבה בנות שרקדו בשולחן שלו אך הוא לא נצפה מפלרטט עם מישהי ספציפית, הוא וחבריו נשארו במקום עד 05:00 בבוקר עד שעזבו את המועדון (בלי אפטר פארטי?).

לא ברור כרגע אם הערב היה חלק ממהלך יחצני כלשהו מצד המועדון או ממותג הבירות האמריקאי באדוויזר שסיפק את השתייה לשולחן שלו, או שזה היה פשוט מעשה ספונטני והזוי מצד הראפר המוכשר. בכל מקרה, אין ספק שכל הנוכחים במקום יצאו מהערב הזה מורווחים ומסופקים. אולי בקרוב אצלנו עומר אדם יעשה את אותו הדבר? כנראה שלא.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם