ממשיכים בטרנד: פנדולום ישדרו סט מאמצע הים!

צוות האתר | 30.09.2020 2350

שתפו את החברים

קבוצת הדארם אנד בייס האדירה ממשיכה את הטרנד אשר הביאה עימה תקופת הקורונה: הופעות מדהימות במיקומים עוצרי נשימה. כך, מצאו עצמם חברי הלהקה מנגנים בנקודה שוממת באמצע הים- איפה שהוא בקרבת אנגליה.

לאחר ששיחרו צמד שירים חדשים, ההרכב האוסטרלי במקורו ממשיך את התנופה ולא מוותר על פייט מול התקופה החשוכה שנחתה עלינו. האיחוד המטורף שהתרחש בשנת 2016 יצר כמה מההופעות המדהימות שראינו בשנים האחרונות בתעשיית המוזיקה האלקטרונית ועל פי הנראה בשבוע האחרון- סוף סוף גם כמה יצירות חדשות לדיסקוגרפיה של ההרכב.

“זה מרגיש כאילו שנת 2020 לגמרי הגיונית עבור פנדולום”

הפתיע רוב סוויר, שנתפס בעיני רבים כמנהיג הלהקה בראיון לאתר EDM. “בדרך כל שהיא, כל מה שניסינו לעשות הלך קצת אחרת ממה שציפינו. היו לנו הרבה תוכניות השנה- כמו להרבה אנשים אני מניח”. חושף האמן ומוסיף כי תחילה תכנן ההרכב לשחרר את הטראקים ולאחר מכן לצאת לסיבוב פסטיבלים בלתי-נשכח. “כעת, שום דבר לא קורה. כולם הלכו הביתה!” אמר וסיכם כי הוא מניח שלקח לאנשים הרבה זמן עד שהתחילו חייהם להתייצב לאחר פרוץ המגיפה.

ההופעה הייחודית תשוחרר לצפיית הקהל הרחב כבר בתחילת חודש אוקטובר- ב-2 בחודש ליתר דיוק. אף על פי שהיא הייתה אמורה להיות על גבי במה מהודרת ומצוידת בטכנולוגיית הסאונד מתוחכמת- פנדולום מנסים לצלוח את תהפוכות התעשייה האחרונות שהגיעו עקב המגבלות החדשות מסביב לעולם, ואנחנו לא יכולים לחכות עד שנראה עוד אמנים מפורסמים הולכים בדיוק בדרכם האמיצה.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם