מעורר השראה | כך מגיב עולם הפסטיבלים והופעות למגפת הקורונה

בר מנור | 17.03.2020 3312

שתפו את החברים

לאחר שהתבשרנו על ביטולן של אולטרה, טומרולנד ושלל הפקות עולמיות מצוינות, אפשר לומר בכבדות מהולה בתחושת החמצה- זו היא לא הדרך שבה דמיינו את עונת הפסטיבלים המהוללת של 2020. מפיקים רבים נאלצים להשאר בבידוד בשל חזרה מאוחרת מדי מסיבוב הופעות חלקי וההנחיות השונות הפועלות בארץ מגוריהם, ומעריצים רבים אשר היו מצויים בהופעות אלו, בחו”ל או בכלל רק מצייתים להנחיות השונות של משרד הבריאות העולמי, מוצאים עצמם מאוכזבים למדי.

בדיוק כך, הם מצליחיםלייצר את הדור הבא של ההופעות, הדור שעובר לדיגיטל ומגיע אלינו עד הבית.

כשהם עונדים מסכות ומצוידים בכל הדרוש על מנת להפיק הופעה מרהיבה למדי מסלון ביתם בלבד, דיג’יים רבים ממשיכים לייצר מוזיקה ושמחה מסביב לעולם בזכות הטרנד החדש והמקורי אשר מגיע עקב וירוס הקורונה: הופעות חיות, בלייב- של הרשתות החברתיות.

כשהם מתבססים על הפיצ’ר המצוין שהוסיפו מיטב הרשתות החברתיות בשנה האחרונה, דיג’יים ענקים (בין השמות תוכלו למצוא גם את דיפלו, אשר ערך מסיבת בית מצומצמת שעתידה להפוך למסורת מעניינת למדי) מתחילים להופיע בביתם הפרטי ולהגיע למעריצים המאוכזבים, כל הדרך עד למסך המחשב הפרטי שלהם.

כך, ואפילו בעיקר, קורה בסין, אשר נחשבת היום למחוז ההתפרצות הגדול והראשוני של הווירוס הזדוני שמתקיף את העולם. כשהם חובשים מסיכות ושומרים על ההיגיינה האישית, מפיקים מכל קצוות העולם ממשיכים לייצר מוזיקה מדהימה ולקיים מסיבות וירטואליות אשר מהוות כתחליף מעולה לאלו אשר בוטלו בעונת הפסטיבלים החלקית אשר אנו חווים בשנה זו. בחלקם מצוי אפילו צ’אט שבו משתתפי המסיבה יכולים לדבר עימם ובין עצמם!

מועדוני לילה רבים אשר מצויים בהפסדים קשים עקב המשבר, מצליחים לנצל את כוחה של הרשת ואת הכמיהה למוזיקה אלקטרונית בה. כך, מועדון הלילה “TAXX” הסיני אשר נוהג לארח דיג’יים בקנה מידה בין-לאומי הצליח להרוויח מעל ל-100,000 דולר באמצעות טיפים אשר התקבלו דרך אפלקיציות שונות המפעילות מסיבות רשת!

בעוד שאנו ממתינים לחזרתם לשגרה של טומרולנד, אולטרה, קואצ’לה ועוד שלל אירועים ששווה להחזיק מעמד בתקופה קשה זו עבורם, נזכור כי המוזיקה האלקטרונית עדיין חיה ונושמת, בזכות האינטרנט, בזכות הבמות ובעיקר-בזכותנו.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם