פרוקוויל

משתדרגים: חידושים והפתעות לקראת המהדורה השמינית של פרוקוויל

Nelly Weissfeld | 13.11.2023

שתפו את החברים

עוד לא נרגענו מהמהדורה השביעית המדהימה של פסטיבל פרוקוויל בגרמניה וכבר ההפקה עובדת במרץ לקראת השנה הבאה. פסטיבל המוזיקה האלקטרונית הגדול ביותר בגרמניה עומד להתחיל את מכירת הכרטיסים המוקדמת ב-1 לאוקטובר והחידושים המעניינים עומדים להציב רף חדש בעולם הפסטיבלים.

כ-225,000 מבקרים מיותר מ-40 מדינות נכחו השנה באחד מהאירועים החשובים ביותר בעולם המוזיקה האלקטרונית. המארגנים של הפסטיבל היחסית צעיר ניתחו ובדקו את הדעות ופידבקים של המבקרים ועל זאת, הציגו מספר שינויים וחידושים ממש מגניבים. כמו שאומרים – ביקשתם? קיבלתם!

הדגש על השינויים הוא בעיקר למבקרי הקמפינג, שכן כ-45,000 איש מגיעים אליו מדי מהדורה.

אז מה מתחדש?

יום מסיבות נוסף: לחזקים מבינכם מתווסף יום מסיבות נוסף שמאפשר הגעה מוקדמת לקמפינג, כבר ביום רביעי. תוכלו להגיע יום לפני כולם ולמצוא את האזור המושלם לאוהלים שלכם וכמובן להנות מפרי-פארטי מיוחדת לאורחים המקדימים.

אזור ירוק ושקט: למי שקרא את הביקורת שלי מהשנים הקודמות, יודע שחווית הקמפינג בפרוקוויל היא מאוד אינטנסיבית, עם המון רעש גם בלילה ומחסור גדול בשעות שינה. אז השנה, ולשמחת כל הרייברים שחשוב להם לישון, יש אזור חדש ורגוע. "הקמפינג הירוק" הוא אזור המיועד לבליינים שרוצים לישון בלילה ועל כן אסור יהיה לנגן מוזיקה לאחר סיום הפסטיבל. בנוסף, באזור הזה יהיה יותר דגש לצמצום הפסולת ולמבקרים שלא מביאים איתם מכולות ענק.

החידוש הזה הוא בהחלט הכי מרגש, במיוחד למבקרים מחו"ל שבאמת רוצים להנות מהפסטיבל עצמו ולנוח בלילה בשביל לאגור אנרגיה. הפסטיבל עצמו הוא גדול ויש המון מה לראות ולעשות וחבל להפסיד את זה. יש לציין שלא צריך יהיה להוסיף במחיר בשביל האזור הזה שזה צעד מגניב מאוד מצד המארגנים.

FRIENDSHIP CAMPING: מגיעים בחבורה גדולה? אתם יכולים להיות מסודרים עם אזור שמור לשמונה אנשים בגודל 80 מטר רבוע. לא צריך יותר להילחץ על זמן ההגעה לקמפינג ולתור את כל השטח בחיפושים – האזור יחכה לכם שם, רק תגיעו. גם זו פרקטיקה שפועלת בהרבה פסטיבלים גדולים כמו טומורולנד ומיסטרילנד ומורידה את הלחץ מהמבקרים ומהצוות.
בנוסף לחידושים, תוכלו לבחור בשלל אופציות נוספות שחוזרות השנה כמו הקמפינג הרגיל, דלוקס, מלונות ועוד.

פסטיבל פרוקוויל יתקיים בתאריכים 19-21 ליולי, 2024 (כאמור עם יום או יומיים נוספים למי שבקמפינג) בשדה התעופה WEEZE שבמערב גרמניה.
מכירת הכרטיסים תחל ביום ראשון, ה-1 לאוקטובר, 2023 בשעה 13:00 שעון ישראל.

למידע נוסף וכרטיסים

ליומן מסע של כתבת מגה טיקטס

 

 

נושמים מוזיקה אלקטרונית?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.
מכורים ממש? הצטרפו לקהילת הרייברים של ישראל

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם