אוריאן נילסן

“חליתי בסוכרת”: אוריאן נילסן בפוסט מרגש למעריצים

Nelly Weissfeld | 30.06.2021 2317

שתפו את החברים

אוריאן נילסן, כוכב הטראנס הנורבגי הוותיק, החליט לפרסם פוסט מרגש ברשתות החברתיות לכבוד יום הולדתו ה-39. המכתב כולל וידויים קשים לגבי מצבו הבריאותי, משפחתו והמשך הקריירה שלו.

“היום, ביום הולדתי ה-39, אני מרגיש שאני צריך להוריד כמה דברים מהלב.
2020, היא שנה שתיזכר למשך ההיסטוריה כשנה שעשתה שינוי קיצוני בחיים של אנשים רבים. בשבילי, השנה הזאת גבתה את המחיר שלה ביותר מדרך אחת. מחיים בקצב מטורף בדרכים, ביקורים ברחבי העולם ומפגש עם תרבויות שונות, עברתי להיות 100% נייח, בלי יכולת לדעת מה צופן לו העתיד.
לפני קצת מעל לשנה, אמא שלי חלתה במחלה שכמעט עלתה לה בחייה ולשבת בצד בלי יכולת לעזור, היה כואב בצורה נוראית. אף אחד לא יכל לומר לנו מה בעצם היתה הבעיה וזה הפך את התהליך לכואב וקשה יותר לבלוע. בגלל שהקורונה היתה בשיא העוצמה בזמנו, נאמר לנו שאנחנו לא יכולים להיות איתה בזמן שהיא נאבקת, אבל למזלנו, אנחנו גרים במקום קטן מאוד, כמעט בלי מקרי קורונה ולכן התאפשר לנו להתאחד איתה ולעזור לה להיאבק. למרבה המזל, אמא שלי חזקה והיא שרדה. אחרי חודש שלם של מאבק והתאוששות, היא סוף סוף יכלה לחזור הביתה עם אבא שלי. הבנתי שאם העולם לא היה בסגר וסיבובי ההופעות שלי היו ממשיכים, לא הייתי יכול להיות איתה שם ולתמוך בה ובאבי. אז לפחות זה.

עכשיו, אני חי חיים פעילים, מטייל בכל רחבי העולם ומקיים הופעות בשביל כולכם ואני אוהב את זה! זה הניע אותי, שמר עלי בריא ולא הייתי צריך לחשוב כל כך על הדיאטה שלי. כשהקורונה הכתה הייתי עדין על הדיאטה הרגילה שלי (מה שאומר, שבעצם אכלתי ושתיתי מה שרציתי). כמו שאתם מתארים לעצמכם, דרך החיים הזאת היא לא בת-קיימא וזה חזר לתקוף אותי.

בחודש ינואר השנה גמרתי בבית החולים בעקבות קצב לב גבוה, לחץ דם גבוה וכמות סוכר בדם שהיתה גבוהה בצורה מפחידה. התברר לי כי חליתי בסוכרת סוג 2, ולהגיד לכם את האמת? לא הייתי מופתע. הדבר הכי מוזר קרה, לא הייתי בשוק או כעסתי ואפילו לא פחדתי. הייתה בי הקלה.
זה למעשה נתן לי את המוטיבציה להפוך את החיים שלי, לשנות את הדרך בה אני מתייחס לעצמי ולהתרכז בלהיות בריא.

וכך עשיתי, לקחתי את הסוכרת בצוואר והפכתי אותה לכל*ה שלי.. אהמ, תפסתי שליטה במחלה. אני אוכל בריא, אני אוכל בצורה מסודרת, אני הולך להליכות ולא צרכתי אלכוהול יותר מפעמיים בשנת 2021. כל זה גרם לי להוריד 20 קילוגרמים ואני סוף סוף מרגיש כמו פעם. כן, הקורונה הכתה בכולם חזק ובאופן כלכלי זה היה קשה מאוד, אולי במיוחד לכל מי שנמצא בתעשיית הבידור. החרדה של לא לדעת מתי תגיע ההכנסה או אפילו אם תהיה כזו מתי שזה ייגמר, באמת תפסה אותי חזק, בנוסף לכל השאר.

אבל במקום זה, יש לי יותר השראה משהיתה לי במשך שנים. הצלחתי לשבת באולפן ובאמת להתרכז בעבודה/תשוקה שלי בצורה שלא יכולתי לעשות במשך כל כך הרבה זמן. זה ברור שחיי הטורים, להיות אבא, לדאוג למשפחה שלי ובאותו בזמן לעמוד בדדליינים , יכולים להיות הרסניים להשראה ולחדשנות. ולא כי לא אהבתי לעשות את זה, פשוט כי לא היה נשארו מספיק זמן ואנרגיה.

ועכשיו? זה מרגיש כמו להתחיל מחדש. זה מרגיש כמו לפני 10 שנים, כשהקריירה שלי החלה לפרוח, יש לי שוב את כל התשוקה שלי. ועכשיו יש לי את הבריאות ואת המיינדסט שמתניעים אותי, לקחת שליטה על הדברים שאני יכול לשלוט בהם, לדאוג לעצמי ולעשות את מה שאני אוהב.

זה קצת מפחיד לחלוק ככה דברים, כי אני לא רגיל לזה. אני יותר הבחור השמח והמצחיק שאתם אוהבים במסיבות, הבחור שתדברו איתו על זה. אבל אני נורא בלחלוק את הדברים שלי ואפילו זה שאני כותב את זה, מלחיץ אותי. אבל הגיע זמני לחלוק בקול את הבעיות שלי ואת זה שהצלחתי להתמודד איתן. עם עזרה מחברים ומשפחה ואחרונים חביבים, כמובן שאתם, חבר’ה. לראות את #TeamOrjan האהובים שלי תומכים בי, אוהבים את המוזיקה שלי ומאזינים לתוכנית הרדיו שלי בכל שבוע, פשוט היווה תמיכה מדהימה.
אני מניח שמה שאני מנסה לומר זה, שחזרתי! אני שוב אוריאן! ואני מקווה שאני אוכל להישאר אוריאן לעוד הרבה זמן.”

צוות מגה טיקטס מאחל לאוריאן המון בריאות והצלחה 🙂

 

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם