אוליבר הלדנס: החיים בצל הקורונה

בר מנור | 4.06.2020 2407

שתפו את החברים

לא חודל מלנגן דרך האינטרנט, מעורב בכל המתרחש בארצות הברית ומופיע על גבי הגגות המפורסמים בעולם- כך נראים חייו של אחד מהיוצרים הדגולים בתעשייה בצל המגיפה- החיים של אוליבר הלדנס.

ממשיך לנגן בטומרולנד..

אף על פי שמהדורת 2020 של פסטיבל טומרולנד האגדי בוטלה- אוליבר עדיין מצא דרך לנגן עבור האירוע האלקטרוני הגדול של התעשייה, בו הוא נחשב כאורח כבוד קבוע. ההולנדי שמדורג כיום במקום ה-7 בעולם על פי הדירוג היוקרתי של מגזין DJ MAG, לא נותן לנגיף המרושע לעצור את חייו המשעשעים והסוערים ומוצא את עצמו מופיע תחת המותג המשני שלו LO-HI בשידור ישיר מהקמפיין המסעיר של טומרולנד עבור הגעתה של המחלה- “united through music” בה היא משדרת סטים נבחרים בלייב כשהיא משתפת כמה מהמעריצים שהגיעו באופן קסום למסך. הפוסט של אוליבר, שאוהב להפיץ את הפוסטים שלו במעטה הומור ייחודי ומשעשע, גרף מעל ל-15,000 לייקים מסביב לעולם.

תומך במפגיני המחאה הגדולה של ארצות הברית

אחד מהתופעות הכי מעניינות בהיסטורית ארצות הברית התעוררה לחיים, והפעם בסערה גדולה. אוליבר הלדנס שנחשב לאחד מהמותגים הגדולים והמבוססים בתעשייה, לא חושש להמנות לצד כמה מהשמות הנוספים אשר הפגינו ברשתות את דעתם. הלדנס, שצירף תמונה מצמררת למדי למעריצים, כתב: “כשהתקווה מתה, הפעולות מתחילות” ואת התיוג הרשמי של הקמפיין האינטרנטי: #BlackLivesMatter והראה את תמיכתו בהפגנה הגדולה שמסעירה את אמריקה.

ממשיך להפיץ שמחה דרך הרשת

חובר לרשימת מפיקים מרשימה למדי הכוללת גם את מרטין גריקס, אשר הפליג בתוך התעלות היפיפיות של אמסטרדם- הלדנס מצרף לשורת ההופעות הלייב שעוברות דרך הרשתות החברתיות בלוקיישנים מהממים לעין. מה שנדמה כקמפיין מעלה חיוך ומקסים למדי, הפך לעוד הישג מרשים בקריירה של ההולנדי, כאשר הוא עולה לנגן על לא פחות מאחד מהיעדים המפורסמים של העיר- A’DAM Tower. 80 מטר מעל כולם ועדיין ממשיך לתת את כולו על העמדה, אוליבר הפיק את אחת מההופעות המרתקות והמוצלחות שהוזרמו עד כה בצל הקורונה.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם