אוקטוברפסט בגרמניה בוטל סופית

Nelly Pavlovna | 28.04.2020 3023

שתפו את החברים

ידיעה עצובה לכל חובבי הבירות הגרמניות הלבנות, פסטיבל הבירה והפולק הגדול ביותר בעולם, אוקטוברפסט, לא יתקיים השנה וזאת בעקבות וירוס הקורונה.
האירוע העצום מפורסם במצעדים הענקיים שלו, השולחנות העמוסים בבירות, בתחרויות נשיאת כוסות הבירה, התלבושות הבוואריות המסורתיות וכמובן הבירה הבווארית שזורמת כמו מים. הפסטיבל אשר ידוע בכל העולם היה אמור להתקיים בעיר הגרמנית היפיפייה מינכן בין התאריכים 19 לספטמבר עד ל-4 באוקטובר, 2020. כל מי שחווה אי פעם את הפסטיבל יכול להעיד על הטירוף שהולך שם. המוני אנשים שיכורים בכל מקום, בלאגן ומוזיקת פולק גרמנית, צפיפות ושולחנות עמוסים ודביקים וכל זאת באחת הערים הגרמניות היפות והמעניינות ביותר.

גרמניה אסרה על אירועי ענק במדינה עד לתאריך ה-31 באוגוסט, 2020 אך כבר כעת הודיעו שאוקטוברפסט, אשר מושך אליו מדי שנה כ-6 מיליון מבקרים, לא יוכל להתקיים.

“הסיכון פשוט גבוה מדי.”

נכתב באתר הרשמי של האירוע.
מרקוס סודר, ראש ממשלת בוואריה (המדינה הגרמנית אשר מארחת את הפסטיבל) אמר כי : “זו לא שנה נורמלית וזו לצערי שנה ללא אוקטוברפסט. זה כואב וזה חבל מאוד.”

הכאב שהוא מדבר עליו הוא אכן גדול, על אף שבוואריה היא אחת מהמחוזות העשירים ביותר בגרמניה, אוקטוברפסט מהווה הכנסה בלתי נתפסת עבורם מאחר ומדי שנה האירוע מכניס לעיר סכום עתק של כמיליארד יורו!

“ראינו שפסטיבלי סקי, בירה וקרנבל לדוגמא היו לצערנו חממות בשביל הנגיף.” ציין סודר. “כל עוד אין חיסון ותרופה, יש לנקוט באמצעים מיוחדים”.
אוקטוברפסט האייקוני בוטל בעבר רק בגלל אירועי קיצון כמו מגיפת הכולרה ומלחמת העולם השנייה.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם