איך חברי ההרכב האלקטרוני ODESZA קשורים למשחקי הכס?

בר מנור | 22.04.2019 3106

שתפו את החברים

העונה האחרונה של אחת מסדרות הטלווזיה הפופולריות בעולם הושקה לפני מספר ימים וגרמה למעריצים מכל העולם להשאר סמורי שיער בשמינית. אז איך חברי ההרכב האלקטרוני אודסה קשורים לזה?

משחקי הכס, אחת מסדרות הטלווזיה האהובות ביותר אי פעם, חוזרת לעונתה האחרונה, זאת לאחר שנתיים בהן המעריצים חיכו בקוצר רוח לתפניות השונות שיתרחשו בעלילה הסבוכה שנפרשת על פני 73 פרקים.

לקראת עלייתה של העונה השמינית, החלו מפיקי החברה לייצר את השיח הציבורי המסורתי שמלווה בכל עליית עונה חדשה. לשם כך, ערך צוות ההפקה שיתוף פעולה מצוין עם אודסה, הרכב המוזיקה האלקטרונית האמריקאי.

שיתוף הפעולה נשען כולו על השיר “Corners Of The Earth”, שיר של הצמד אשר שוחרר בשנת 2017 לצד זמר האינדי ריי אקס. הצלילים הנעימים של האריסון מיילס וקלייטון נייט ליוו את הפרסומת שעלתה למסכים מספר ימים לפני עליית הפרק הראשון העונה החדשה.


הפרומו המפורסם של משחקי הכס- עכשיו בליווי אודסה.


השיר המלא- ממש כאן!

אודסה, הרכב המוזיקה האלקטרונית שידוע בשלל יצירות מגוונות בז’אנר האלטרנטיב דאנס והאלקטרו פופ, הופך להרכב ה-EDM השני אשר מתגייס לשיווקה של העונה החדשה של הסדרה. הראשונים היו דה צ’יינסמוקרס, אמריקאים אף הם אשר נחשבים למעריצי הסדרה מאז עונתה הראשונה. לצד דמויות בולטות מעולם המוזיקה והספורט, הופיעו הצ’יינסמוקרס וזמזמו את אחת מהמלודיות הידועות שהולידה התוכנית.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם