אמיתי לגמרי: נינה קרביץ מואשמת בגזענות לאחר שעשתה צמות בשיער

Nelly Pavlovna | 1.11.2019 3423

שתפו את החברים

כן כן חברים, קראתם נכון. כנראה שאין גבול לשטויות שאנשים יכולים להתעסק איתם כשיש להם קצת זמן ואובססיה לרשתות החברתיות.

מלכת הטכנו הרוסיה (וכנראה גם היהודיה) נינה קרביץ, נקלעה לריב ברשת החברתית טוויטר, לאחר שפירסמה תמונות שלה בצמות ראש לפני הופעה במועדון הספייס במיאמי. 

מגיבים רבים האשימו אותה בגזענות ובכך שהיא מנסה לדמות את עצמה לאפרו-אמריקאים בארצות הברית. 

חלק קראו לה להוריד את הצמות וחלק אף קראו “לבטל” אותה והיו אף כאלה שקישרו את “הגזענות” שלה לטראק שלה משנת 2011 – Ghetto Kraviz, שהוא בכלל קישור לתת הז’אנר גטו-האוס, אבל מבחינתם הוא עוד “סממן”. 

בתגובה, טענה נינה שצמות שכאלה נפוצות בהרבה תרבויות אחרות למעט אפריקאים, למשל באסיה, אצל האינדיאנים באמריקה ואף במקומות מסוימים באירופה. 

לגבי ההאשמות לשיר הגטו קרביץ שלה היא טענה כי “הגזענות הזאת לא יכולה להמשיך. בנוסף, יהודים פולנים יופתעו מאוד לשמוע שהמילה “גטו” שייכת רק לאפרו-אמריקאים…”

ניחא מגיבים רגילים, אבל העניינים קצת הסתבכו כשמשתמשת בשם ניקי מסוכנות האמנים הניו יורקית Discowoman הגיבה את דעתה וגם טענה ל”גזענות” של נינה ובין השתיים התפתח ויכוח בתגובות. 

בסופו של דבר לנינה קרביץ נמאס והיא מחקה חלק גדול מהתגובות וכתבה כי “מחקתי את כל העניין כי זה יוצא משליטה ומפרופורציות. בואו נפסיק את השנאה הזו. אני לא גזענית ואני מקווה שכולכם יודעים ומרגישים את זה. להתראות”.

 

גם לנו בתור ישראלים הדבר נשמע תמוה ביותר, בארץ בנות (וגם בנים) קולעים את שיערם בצמות והדבר לעולם אינו מתפרש כשום מעשה גזעני או פוגעני. זה מצער שאנשים ברשת יושבים ומגיבים שטויות לאנשים אחרים, באמת שחבל על הזמן ובסופו של דבר לפעמים צריך פשוט לא לענות. 

 

אנחנו איתך, נינה 3> 

 

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם