ניקי רומרו חושף: “כך חליתי בקורונה”

Nelly Pavlovna | 18.08.2020 2694

שתפו את החברים

ניקי רומרו מאשר: “חליתי בקורונה”
מפיק ודיג’יי העל ההולנדי ניקי רומרו (31) מאשר כי חלה בקורונה. הדיווח התקבל מסוכנות החדשות ההולנדית ANP אשר עימם ניקי שוחח.
“אני מרגיש בסדר. אני לא משתעל, לא מתעטש. שבוע שעבר עוד עשיתי וויקבורדינג וספורט.” המפיק טוען כי הוא עשה את הבדיקה כאמצעי זהירות. “כשאני מגיע למדינה חמה מאוד שבה מפעילים הרבה מזגנים, אני חוטף בעיות בחניכיים שלי. עכשיו עם גל החום שיש בהולנד, גם פה משתמשים הרבה במזגנים אז חשבתי לעצמי שהנה זה מגיע שוב, אבל לסנדביץ’ גבינה שלי היה טעם הרבה פחות טוב בגלל הבעיות עם חוש הטעם והריח אז אמרתי לעצמי שכדאי שאבדק.”

כמובן שאי אפשר לנחש היכן ניקי היה יכול לחטוף את הווירוס.
לפני כשבועיים ניקי ניגן בהופעה קטנה באי ההולנדי טקסל והיה אמור לנגן שם שוב בסוף השבוע האחרון אל מול קהל של 120 איש בלבד. בשבוע שעבר נסע ניקי לברלין על מנת לבקר את נבחרת הגיימינג – Rogue כחלק מתפקידו כספונסר. החבורה הצטלמה יחד ללא מסכות וללא שום מרחק אחד מהשני.

“ההופעה האחרונה שלי היתה בבון והייתי בברלין בשבוע שעבר לצילומים, אבל הייתי יכול באותה מידה לחטוף את זה בסופרמרקט. אי אפשר לדעת, פעלתי על פי כל כללי הזהירות ושמרתי מרחק.”

כאמור, שתי ההופעות של ניקי בוטלו והוא מצר על כך מאוד.

“אני מאוכזב פחות לגבי עצמי אלא יותר בגלל הקהל שתכנן יום נחמד לבילוי.”

עם אבחון הקורונה, רומרו יצטרך לשבת בבית לפחות כשבוע. “למזלי יש לי אולפן, חדר כושר, ג’קוזי וסאונה בבית, אז אני יכול לעשות הכל שם זה פשוט פחות כיף.” הוא מספר. “מי יודע, אולי אני אכתוב עוד שיר קורונה.”

עם שיר קורונה או בלי, אנחנו מאחלים לניקי המון בריאות והחלמה מהירה!

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם