האוטובוס של NGHTMRE מעורב בתאונת דרכים

Nelly Pavlovna | 13.03.2020 1872

שתפו את החברים

אוטובוס סיבוב ההופעות של הדיג’יי והמפיק נייטמר היה מעורב בתאונת דרכים רבת נפגעים בארצות הברית. הרכב היה בדרכו מדאלאס ליוסטון להופעה כאשר התרחשה התאונה והשאירה חברי צוות רבים עם פציעות, חלק אף הובהלו לבית החולים.
על פי דיווח של רשת החדשות האמריקאית ABC, שישה חברי צוות טופלו בנקודה וחמישה אחרים סבלו מפציעות מעט יותר רציניות ולכן נלקחו לבית החולים.
נייטמר עצמו לא נפצע ואף לא ידוע אם היה על האוטובוס הזה או נסע באופן אחר. בכל מקרה, הוא עדין הצליח להגיע להופעה שתוכננה לו, אשר התקיימה עם שינויים הפקתיים מעטים בלבד.
סיבת התאונה כרגע עדין אינה ברורה.

המפיק פרסם את ההצהרה הבאה בחשבון האינסטגרם שלו:

“אתמול בלילה, בזמן שנסענו דאלאס ליוסטון באוטובוס הפקת ההופעה שלנו, הרכב היה מעורב בתאונת דרכים רצינית. היו הרבה פציעות בקרב הצוות האהוב שלנו ואנחנו כרגע בתהליך של התאוששות ובדיקת האירוע על מנת לוודא שכולם בדרך להחלמה בטוחה ובריאה… אנחנו עדין נקיים את ההופעה היום וסטריאו לייב [מקום האירוע] יספקו לנו את ההפקה המקומית המדהימה בשביל ההופעה ועל מנת שהצוות שלנו יוכל לקחת את הזמן ואת המנוחה שנחוצים להם על מנת להחלים.”

נייטמר (29), או בשמו האמיתי טיילר מארני הוא מפיק ודיג’יי אמריקאי מוביל אשר מנגן בעיקר טראפ ובאס. הוא שיתף פעולה בעבר עם הצ’יינסמוקרס, דילון פרנסיס, ליל ג’ון, שאקיל אוניל ועוד רבים אחרים והוא חתום בלייבל העל של דיפלו – מאד דיסנט.

החלמה מהירה לכולם!

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם