זה הוא כוכב ה-NBA שהפך DJ תורם $K100 לנפגעי הפיצוץ בלבנון.

בר מנור | 20.08.2020 2198

שתפו את החברים

חבר נבחרת ארצות הברית בכדורסל, האגדה ממיאמי היט ומעל הכל- הדיג’יי הלבנוני-אמריקאי שנחשב למוצלח במיוחד בקרב ארצו, רוני סייקלי, תרם 100,000 דולרים עבור נפגעי הפיצוץ שהרעיד את המזרח התיכון.

בפיצוץ שארע במהלך תחילת חודש אוגוסט האחרון, נהרגו מעל ל-135 אנשים, ונפצעו כ- 5000, במה שמתואר בתור האסון הגדול ביותר שפקד את ביירות בעשרות השנים האחרונות. הדיווחים מתארים נתונים הרסניים: עקב ההרס הרב שנגרם לנמל המפורסם של ביירות, לא רק הנזק קצר-הטווח מדאיג את המדינה, אלא גם הארוך: החשש הגדול ביותר מתבסס על העובדה שהנמל משמש לנתיב מסחר ענק, והמדינה לא תוכל לספק לאזרחיה מזון ושאר דברי ייבוא קריטיים לעתידה-כאן, רוני נכנס לתמונה.

סייקלי, דיג’יי ממוצא לבנוני-אמריקאי אשר נולד בביירות, לא יכל להשאר אדיש לנעשה במקום היוולדו, ובחר לתרום כ-100,000 דולרים עבור נפגעי הפיצוץ. מעבר לכך הוא מיהר להתחיל את
שיתוף הפעולה הייחודי לצד ארגונים הומניטריים שונים, בהם רוני ממשיך לסייע בגיוס הכספים.

בפרויקט המשותף המרכזי אשר הוא מוביל, רוני מגייס כספים אשר ישמשו לרכישת מזון עבור הנפגעים, תרופות להם הם זקוקים, מימון טיפולם הרפואי וקורת גג- לאלו מהם אשר נשארו חסרי-בית המסתכמים בכ- 300,000 אנשים.

רוני הכישרוני אף הזמין את הרשת להתגייס למאבק בנזק העצום שנגרם לעיר הלבנונית ולאזרחיה, ולתרום עבור השבתה למוטב במהירות האפשרית דרך עמוד מיוחד שהוקם למען המטרה. כעת, בליווי הדיג’יי, הארגון מנסה לגייס כמיליון דולרים, וכעת כבר עבר חצי מהדרך.

https://www.gofundme.com/f/help-lebanon-with-rony-seikaly

אף על פי שמדובר בטיפה בים, שהרי מדובר בנזק המסתכם בסכום של כ-15,000,000 דולרים, רוני ממשיך להוות דוגמה אישית ומשתדל לתת כמה שיותר מעצמו עבור ארצו המדממת. הדיג’יי אשר נחשב לאחת מההצלחות הלבנוניות הגדולות ביותר, מתגייס עבורה, בעוד שהוא מצוי כעת בתקופה קשה בעצמו- תקופת הקורונה, אשר מנעה ממנו מספר רב של הופעות ופסטיבלים אשר היה אמור לקחת בהם חלק- ממש כמו זה אשר נכח בשנת 2014, פסטיבל אולטרה הענק במיאמי.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם