שתי הדיג”יות האלה מאשימות את Morillo בהטרדה והתנהגות בלתי הולמת

צוות האתר | 14.09.2020 2176

שתפו את החברים

שתי הדיג”יות האלה מאשימות את מורילו בהטרדה והתנהגות בלתי הולמת
המפיק והדיג”י הקולומביאני-אמריקאי הידוע אריק מורילו (49) נמצא מת בביתו שבמיאמי לפני מעט יותר משבוע וההדים סביב מותו וחייו ממשיכים להגיע מכל הכיוונים.
על אף שכמה וכמה אנשי תעשייה גדולים ומוכרים התאבלו על מותו של האמן, רבים גם טענו שאין מה להלל אותו מכיוון שמעלליו לא מצדיקים זאת.
דיג”י הדראם אנד בייס האמריקאית אמפרס והדיג’יי והמפיקה השבדית אדה אנגברג פרסמו פוסטים במדיה החברתית בה תיארו תקריות מטרידות ולא נעימות עם אריק מורילו בעברן.
אמפרס סיפרה כי אריק הטריד אותה בשנת 1998 כאשר היתה אך ורק בת 17 ועבדה בחנות תקליטים בניו-יורק.

“אריק מורילו היה מטריד אותי ללא הפסקה כאשר עבדתי בחנות תקליטים בהיותי בת 17.” היא מספרת. “זה היה כל כך נורא שהוא אפילו השיג את המספר שלי מהנתונים בחנות ללא ההסכמה שלי וגם את המספר בית של חברה שהייתי אצלה והיה מתקשר אלי ומשאיר לי הודעות קוליות מטרידות, מגעילות, מוזרות, מתנשמות ומיניות. כשהייתי בחנות וסידרתי תקליטים, הוא היה בא אלי מאחור ומשפשף את איבר המין שלו על הרגליים והישבן שלי בזמן שהוא נשם נשימות רטובות ומגעילות ולחש לי באוזן על הדברים המיניים שהוא רצה לעשות לי. בפעמים הראשונות שזה קרה לי, קפאתי. לא ידעתי מה לעשות, הייתי כל כך צעירה. הוא היה ממש אינטנסיבי וממש קריפ סוטה.”

היא ממשיכה ומספרת שכולם בחנות ידעו על ההתנהגות שלו אבל נתנו לזה להמשיך בגלל שהוא היה ממש מפורסם בזמנו. ” לא ידעתי איך להתמודד עם זה שהוא מטריד אותי באמצע החנות. היו לי חרדות והלב שלי היה פועם בחוזקה בכל פעם שהוא היה מגיע. לא היה לי את החוזק הנפשי ואת האמצעים להתמודד עם זה ולהגיד לו לעוף ממני. לא היתה לי גם את האפשרות כי אבא שלי זרק אותי מהבית והפסיק לממן אותי כי החלטתי להיות דיג’יי.
בזמנו, אם העזת לדבר על זה אז הסתכנת שיבטלו אותך בסביבה שהיא מאוד דומיננטית על ידי גברים, היו מעט מאוד נשים דיג’ייות באותה תקופה. כל כך כעסתי על עצמי שלא ידעתי איך להתמודד עם זה שהוא מטריד אותי וגם התביישתי שאני צריכה לעבור את זה בזמן שניסיתי למצוא דרך אחרת להפוך לדיג’יי. לא רק שלא אהבתי את זה וצחקו עלי שכן, אלא גם הקולגות הגברים שלי הכריחו אותי להמשיך עם זה.”

אמפרס טוענת שחנויות תקליטים בזמנו היה דבר מאוד חשוב, בעיקר אם רצית להצליח בתור דיג’יי, מכיוון שכל האמנים היו מגיעים לשם בשביל לקנות מוזיקה ולכן זה היה חשוב מאוד שאנשים שרוצים להצליח בתעשייה, יהיו שם.
הדיג’יי מסיימת את הפוסט שלה ומסבירה מדוע היא פרסמה את זה דווקא עכשיו. “הייתי חייב להרים את הקול ולדבר בגלל שכל מי שהכיר אותו ידע איך הוא התנהג. הבנתי שאם אני לא אדבר, זה יוכל אולי לתת לבן אדם אחר את ההזדמנות לעשות זאת ולא לקחת אחריות. אני רוצה לעזור להיות חלק מהשינוי שצריך לקרות לא רק בעולם המוזיקה, אלא בעולם כולו.”

גם המפיקה השבדית הידועה, אדה אנגברג (36), אישתו של המפיק המהולל אדם באייר, פרסמה תגובה לגבי אריק מורילו. “הכרתי את אריק באיביזה בשנת 2006. פעם אחת, באפטר פארטי בבית שלו, ישבתי בחוץ על מיטת שיזוף ודיברתי עם חבר כשפתאום מורילו הגיח מאחורי, משך את הראש שלי אחורה ומזג לי נוזל אל תוך הגרון בניגוד לרצוני. התעצבנתי ושאלתי אותו מה זה, והוא אמר MDMA. אמרתי לו שאני יכולה לבחור בעצמי אם לקחת סמים או לא ועזבתי את המסיבה. אחרי זה חבר סיפר לי שהוא ביקש מכל הבנות שלא רוצות להוריד בגדים, לעזוב את המסיבה. פגשתי אותו אחרי זה והוא אמר לי – את לא רצית לשכב איתי גם ככה לא? ואז הוא גם אמר שאני לא רצויה שוב בבית שלו.
שנים לאחר מכן, כשהפכתי ליותר “ידועה” הוא תמיד היה ממש נחמד אלי וממש מתוק. אמרתי לו שהוא הבן אדם הכי נורא והכי חסר כבוד שהכרתי בתעשייה שלנו ותמיד סירבתי לדבר איתו. זה רק הסיפור שלי, זה אולי לא נשמע כמו ביג דיל להרבה אנשים, אבל ביליתי עונה שלמה של קיץ באיביזה ב- 2006 ושמעתי המון סיפורים דומים. היה לו את המוניטין הכי גרוע. מעולם לא חוויתי משהו שמתקרב לזה.”

לאחר מכן, אידה פרסמה פוסט בו כתבה – ”

קהילת המוזיקה האלקטרונית שלנו לא צריכה לטאטא את ההתנהגות של מורילו מתחת לשטיח. אנחנו חייבים את זה לכל הנשים בדור שלנו ולדורות שיבואו. אסור לנו להלל אנסים. מחליא לחשוב כמה שהקהילה שלנו מושפעת מאבק כוכבים. אנחנו צריכים להתבייש בעצמנו… לא אומר לא ואונס זה אונס.”

נזכיר כי לפני מותו, מורילו נעצר בעקבות האשמות על אונס של קולגה דיג’יי בביתו שבמיאמי. ערכת האונס חזרה חיובית עם ה- DNA של המפיק והדיון שלו היה אמור להתקיים 3 ימים לאחר שנמצא מת. המשטרה שללה כל תקרית אלימה וכעת בוחנת את האופציה של מנת יתר מסמים.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם