מייק פוסנר כמעט נהרג מהכשת נחש

Nelly Pavlovna | 26.08.2019 2960

שתפו את החברים

הזמר והמלחין האמריקאי מייק פוסנר (31) אשר מוכר לכולנו מהלהיט המטורף “I Took A Pill In Ibiza”, הוכש על ידי נחש ארסי והובא לבית חולים באמצעות מסוק פינוי.
המקרה התרחש כאשר פוסנר היה בעיצומו של מסע של 9 חודשים לאורכה של ארצות הברית מחוף לחוף ואלמלא החילוץ המהיר, היה מסתיים גם במוות.

“בדיוק סיימתי הליכה של 16 מיילים והייתי בדרך לעשות עוד 8 כאשר הוכשתי על ידי נחש תינוק! הארס זה ממש לא בדיחה! הגעתי לבית החולים וקיבלתי נסיוב [נוגדן לארס של נחשים] בזמן”, מספר פוסנר בפוסט שפרסם באינסטגרם לאחר התקרית בו הוא נראה קשור לאלונקה. “אני אהיה כאן [בבית החולים] מספר ימים ואני לא אוכל ללכת במשך מספר שבועות, אבל אני אהנה מהמזגן וממיטה נחמדה וזה משהו שלא היה לי כבר זמן מה.” הוא מוסיף.

מייק פוסנר הוסיף כי הוא לא יכול לחכות לחזור להליכה, במסר ברור שהוא מתכוון לסיים את המסע שהוא החל ברגע שהוא יחזור לעצמו. בינתיים, המשימות של הזמר המוכשר הם לחזור ללמוד איך ללכת ולהסתדר בזמן שהוא מחזיר לעצמו את היכולות המוטוריות.
“מללכת 24 מיילים כל יום ללהשתמש בהליכון בשביל להגיע לשירותים. אני בדרך חזרה. אני אשתקם עם סבלנות וקור רוח.”

אבל, אל תרחמו על מייק כי הוא לא מתחרט על דבר. הזמר צייץ בחשבון הטוויטר שלו: “ידעתי שללכת לאורכה של ארצות הברית הולך להיות מסוכן. ידעתי שאני אוכל למות בזמן שאני עושה את זה. אני עדין יכול. אז אל תרחמו עלי. אני גאה שאני נמצא בבית החולים לאחר שרדפתי אחרי החלום שלי ולא ישבתי על הספה וצפיתי בנטפליקס. אני גאה בכאב הזה.”

אנחנו מורידים את הכובע בפני מייק פוסנר שהחליט לעשות מעשה שכמעט ולא נראה כמותו בתעשיית המוזיקה האמריקאית. החלמה מהירה ורק בריאות!

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם