סופי: פסטיבל המידברן 2019 בוטל – מה עכשיו?

בר מנור | 11.03.2019 3709

שתפו את החברים

“לא תהיה מידברן ביוני. נשימה עמוקה.” כך דיווחו מפיקי האירוע השנתי לאחר קשיים לוגיסטיים, פרצדורות סבוכות והרבה מאוד ציפייה אך אל תדאגו, הם לא נשארים חייבים לאף אחד.

בהודעה רשמית ומאכזבת במיוחד אשר פורסמה עבור קהילת המידברן, הכריזו מפיקי הפסטיבל כי מהדורת השנה תבוטל. “השנה שלנו התחילה עם הרבה שינויים: החלפנו מנכ”לית, ועד מנהל חדש חדש בחלקו ותחלופת עובדים. בנוסף התמודדנו עם משבר שטח שהצריך פינוי המון משאבים. כל הדברים האלו וגם זה שהכוכבים לא הסתדרו לצידנו הביאו אותנו למקום ולזמן הזה.” בישרו המפיקים.

כפי שחשפנו מוקדם יותר השבוע, צוות ההפקה נתקל בקשיי מציאת שטח מתאים עבור קיומו של הפסטיבל. על הבית החם סמוך לקיבוץ עין בוקר הם היו חייבים לוותר, זאת לאחר שתלונות רבות על רעש הגיעו לגופים רשמיים האמונים על הנושא. למרות זאת, החלו המפיקים במאמצים למציאת שטח חלופי ואף נפגשו עם אנשי ביטחון של צה”ל אשר אחראיים על שטחי אש שונים- אך גם מאמצים אלו עלו בתוהו.

כפי שפירסמה ההפקה אתמול בשעות אחר-הצהריים, ניסיונות הצלת הפסטיבל והקמתו עוד בחודש יוני הקרוב נכשלו באופן טרגי. עם זאת הכריזו מנהיגי הקהילה על הקמתו של אירוע בגרסה מוקטנת. “אירוע קהילתי קטן, קצר, מגניב וחמוד ביוני, ארוע שיחזיר לנו את הדגדוגים לאצבעות, את החול לנעליים ואת הפירורים ללב.” נכתב בהודעה המרגשת.

בעוד שרבים המהקהילה מוצאים את עצמם מבולבלים וחסרי מנוח, הפקת הפסטיבל ציינה כי היא עוד לא יודעת איך יראה האירוע המוקטן. למרות זאת, הם הציעו לחברי הקהילה לתת דעתם בנושא. במכתב צוין כי המארגנים ממתינים לרעיונות חדשים ומרעננים מקוראי המכתב.

עוד נאמר כי האירוע לוקה בארגון אשר דורש שיפור פנימי ואפילו קיצוץ תקציבים אשר מגיעים כל הדרך עד לכיסי העובדים באירוע.
יש לכם רעיון איך להקים לתחייה את המידברן? כתבו אותו לכתובת המייל הזו: [email protected]

את המכתב סיימו מובילי הקהילה באמרה אישית: “יש לנו עוד דרך ארוכה. אנחנו יודעים.
הדברים עוד לא התבהרו עד הסוף עדיין, גם את זה אנחנו יודעים. אבל אנחנו עובדים על זה ומבטיחים להמשיך לעדכן.”

יש לכם רעיון איך להקים לתחייה את המידברן? כתבו אותו לכתובת המייל הזו: [email protected]

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם