מזעזע: התעללות גרמה למותו של דולפין בפסטיבל מוזיקה במקסיקו

Nelly Pavlovna | 11.03.2019 2527

שתפו את החברים

התעללות בבעלי חיים בפסטיבל מוזיקה אלקטרונית?
מספר ימים לאחר שהסתיים פסטיבל ה- Deja-Voom בריוויירה מאיה במדינת מקסיקו, נפטר אחד הדולפינים אשר היה שבוי באתר הנופש שבו הפסטיבל נערך- ברסלו מאיה ריסורט.

בדיווח מעמותת זכויות הדולפינים ” Dolphin Freedom MX” נמסר כי דולפין בשם פלטה נפטר באתר הנופש וכרגע עדין לא ידועה סיבת הפטירה, אבל, לפלטה היו בעיות קשות בעיניים שלו מאחר והוא היה חשוף לשמש המקסיקנית הקופחת 7\24 ללא כל אופציה להגנה וצל. בעמותה הדגישו את התנאים הקשים שבהם מוחזקים הדולפינים בשביל תאוות הבצע של אתר הנופש המקסיקני אשר משווק אותם בתור אטרקציה לרכיבה או ליטוף.

לפני האירוע, פרסם מגזין המוזיקה האלקטרונית Your EDM כתבה על אתר הנופש ועל הזוועות שמתרחשות בו לדולפינים ואף ביקש תגובה מבסנקטר ו ODESZA (אשר עתיד לערוך שם פסטיבל באמצע מרץ), אך מהם לא נמסרה שום תגובה.
כעת, מות הדולפין מעניק יתר חומרה לגבי אירוח הפסטיבל במתחם הנופש הנ”ל.

הארגון למען חופש לדולפינים Dolphin Freedom MX קורא לתושבים המקומיים לבוא ולמחות כנגד הפגיעה בבעלי החיים שמתרחשת במקום.

הפסטיבל הבא – Sundara שבו יופיע ODESZA, אמור להתקיים בין התאריכים 13-16 במרץ, 2019 ומארגני המחאה מקווים כי למות הדולפין תהיה השפעה על המשך הפעילות של אתר הנופש המחריד הזה.

אנחנו מאמינים כי לדיג’יים מפורסמים ומפיקי על יש עמדה של “משפיענים” (influencers) וכי זוהי חובתם לדאוג שהמקומות שבהם הם מופיעים או מה שהם תומכים בו לא מהווים פגיעה בשום גורם שהוא, בין אם זה אנשים, חיות או הסביבה.

אמנים מוזיקליים צריכים להביע את עמדותיהם ולא ללכת כעיוורים לאחר הכסף שמוצע להם בשביל להופיע בפסטיבלים מסויימים. אנחנו מחזיקים אצבעות שאודסה יחליטו לא להופיע במקום שבו מתעללים בחיות עד המוות שלהן.

צוות האתר מעודד את הקוראים שלו שלא לתמוך באתרים שבהם קיימת התעללות בבעלי חיים, בין אם זה רכיבה על פילים בתאילנד או שחייה עם דולפינים במקסיקו.


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם