ראיון צפוף עם “Mesto” הכוכב העולה והבועט של המוזיקה האלקטרונית

Nelly Pavlovna | 3.01.2020 2830

שתפו את החברים

מסטו, או בשמו האמיתי מלה סטומפ הוא בסך הכל בן 20 אבל כבר כובש במות ופסטיבלים בכל רחבי העולם. הוא עבד עם מייק וויליאמס על הלהיט Wait Another Day, שיחרר להיטים בלייבל העל ספינינן וגם ב- Musical Freedom של טייסטו. קבלו ראיון עם הדור הבא של המוזיקה האלקטרונית.

מה הרקע שלך עם המפיק מייק וויליאמס?

“אנחנו חברים כבר שש שנים או משהו כזה, אולי יותר. ניגנו באותה מסיבה בעיר שבה אני גר, אירוע קטן שבו גם מרטין גריקס התחיל. אנחנו תמיד שולחים אחד לשני את הטראקים שלנו בשביל לקבל פידבק.”

השיר שלך Layla שונה קצת מהסגנון הרגיל שלך, ספר לנו איך זה התחיל.

“קצת פחדתי כששחררתי אותו אבל בסופו של דבר זה טוב לי באופן אישי לעשות דברים שונים. קיבלתי את השירה זה היה משהו כמו 108 BPM שזה ממש איטי, אז עשיתי את הסגנון שלי בטראק. אין חוקים, ממש קיבלתי את הצלילים ועשיתי את הדבר שלי. אני אוהב לעבוד ככה אבל אני צריך ללמוד איך להקליט שירה משלי כשכבר יש לי רעיון.”

האם אתה רואה את עצמך ממשיך לעשות דברים כאלה או שזה היה חד פעמי?

“אולי לפעמים, אבל כמובן שיש לי גם הרבה טראקים של האוס כי זה מה שאני עושה. אבל אני אשמח לעשות עוד מסע לעבר סגנון אחר ולטעום מעט מהכל בעולם הקלאב.”

האם אתה מרגיש שזה קשה לך להתמקד בסגנון מסוים כשאתה עושה הכל?

“לא, כי יש לי כל כך הרבה טראקים של האוס כך שזה נחמד בשבילי לעשות משהו אחר. אני יוצר מוזיקת האוס כבר ארבע וחצי שנים ואני יודע איך לגשת לזה, זה כיף.”

לאיזו מוזיקה אתה בדרך כלל מאזין ומאיפה אתה לוקח את ההשראה שלך?

“רשימת הספוטיפיי שלי מלאה בעיקר בדברים שקטים ורגועים. אני אוהב אמנים לא מוכרים. דברים של גיטרה, ג’ון מאייר, דברים כאלה. אני אוהבת להאזין לזה כי אני כל הזמן עובד עם מוזיקת האוס ואני רוצה פשוט לשמוע משהו אחר.”

כל כמה זמן אתה מעדיף לשחרר מוזיקה חדשה?

“זה מוזר כי פעם לא היו לי כל כך הרבה טראקים אז כשהייתי משחרר משהו לא היה לי משהו חדש נוסף אז הייתי מזדרז ויוצר משהו. אבל עכשיו יש לי המון טראקים שמתוכננים לשנה הקרובה. היו לי חודשיים מעולים שבהם היתה לי המון השראה והכנתי משהו כמו שבעה טראקים חדשים.”

מה הדבר הכי מטורף שקרה לך בזמן שניגנת?

“אז יש לי סיפור. לפני שנתיים אני חושב, ניגנתי והיה ממש חם. זה היה פסטיבל ממש מגניב עם אחלה אווירה ואז פתאום התחלתי לדמם מהאף בזמן שניגנתי. זה היה נורא, אני יודע כי זה התחיל לדמם על העמדה. אבל ה-MC היתה בחורה והיה לה טמפון אז היא שמה לי אותו באף והמשכתי לנגן. מאז אני תמיד מביא איתי טמפונים.”

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם