אאוץ’: מרטין גאריקס נוקע את הקרסול במהלך ההופעה [צפו]

בר מנור | 4.06.2019 3855

שתפו את החברים

הדיג’יי הטוב בעולם נקע את הרגל במהלך הופעה שערך באחד מהמועדונים המובילים בלאס ווגאס- גבר על הכאבים וממשיך את הסט עד הרגע בו הוא נקטע מוקדם מין הצפוי. את ההופעה כמובן, הוא סיים בבית חולים.מרטין גריקס, אחד מהדמויות האהובות והמואזנות בתעשייה, כבש את הבמה של מועדון אומניה, אחד מהמועדונים המשגשגים בעולם.ההופעה שבוצעה כמו כל אחת אחרת- בשלמות ומקצוענות, נקטעה עקב פציעה שנגרמה עקב נחיתה גרועה במיוחד לאחר קפיצה מגובה השולחן עליו היה מונח הציוד של האמן המהולל.


הפציעה גרמה לשבר חמור בקרסולו של האמן שנאלץ להתפנות מין הבמה עקב התנפחות האזור הפגוע, המפיק מיהר להתנצל בפני הקהל שהגיע לראותו במועדון, ודיווח כי נכון לרגע הצילום, מדובר בנקיעה לא נעימה כלל וכלל, אך לא בשבר, והמקרה לא יוביל לקטיעת חלק נכבד מסיבוב ההופעות, אלא יזכה אותו במנוחה קצרה מהבמות- אליהן ימהר לשוב ברגע שרגלו תחלים.בסרטונים שצולמו על ידי מעריצים והועלו על ידי הרשת, כמו זה שתוכלו לראות כעת,  נראה כי הכוכב מקפץ על רגל אחת ומתאמץ בכל כוחו להמשיך את המופע למרות הפציעה.

לאחר המופע, גריקס דאג לעדכן ולהתנצל דרך הטוויטר והאינסטגרם. אחד מהסטוריז שהעלה המפיק בעת שפונה על ידי אמבולנס עבור בדיקות נוספות, זכה לתגובות חיוביות ואיחולי בריאות כאלה ואחרים. בכך, ירדה להולנדי אבן גדולה מהלב, שכן הוא חשש מתגובתם של המעריצים- תגובה שעל פניו נראתה כי תהיה גרועה בהרבה עקב לילה שהתרחש לא כמתוכנן.


נאחל החלמה מהירה למרטין גריקס (מתגעגעים אליך פה בישראל)

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם